Kanunsuz Topraklar Nerede Çekildi Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekildi Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinin çekim yeri neresi, kaç yaşında? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisinde 1939 yılında Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut, kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı hayatına devam etmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey ise zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut ise bu düzene karşı sesini yükseltme kararı alır. Ayrıca Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen teklifi ile herkesi şaşırtır. Peki sevilen dizi nerede çekiliyor?

kans

Fox Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizilerinden Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Kanunsuz Topraklar dizisi çekim yeri neresi? Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin yönetmenliğini Faruk Teber'in yaptığı dizinin senaryosunu Zülküf Yücel'in yazdığı “Kanunsuz Topraklar” dizisi Eylül ayından beri ekranlara geliyor. Peki ama Kanunsuz Topraklar dizisi nerede çekilmektedir?  Kanunsuz Topraklar Nerede Çekildi Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

sibel

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinin çekim yeri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri Zonguldak'da bazı yerlerde yapıldı. Zonguldak'da madenlerin olduğu kasabada sahneleri vardır. 

sibel3

Dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin dikkatini çekiyor. Gülfem ve Davut'un hikayesinin anlatıldığı dizi Fox Tv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanıyor. Sevilen dizi Kanunsuz Topraklar her Çarşamba 20:00'da ekranlarda izleyicisi ile buluşuyor.