Gold Film yapımlı dizi Kanunsuz Topraklar yeni sezona giriş yaptı. Yeni dizi çok beğenildi ve bu sezonun iddialı yapımlarından biri oldu. Detaylar kamumanset.com'da

Kamumanset.com - Gold Film yapımlı dizi Kanunsuz Topraklar yeni sezona giriş yaptı. Yeni dizi çok beğenildi ve bu sezonun iddialı yapımlarından biri oldu. Detaylar kamumanset.com'da

Gold Film yapımlı dizi Kanunsuz Topraklar yeni sezona giriş yaptı. Yeni dizi çok beğenildi ve bu sezonun iddialı yapımlarından biri oldu. 


Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu' nun yaptığı Kanunsuz Topraklar, 29 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına merhaba demiştir. Büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kanunsuz Topraklar, Çarşamba akşamları saat 20.00 de yayınlanmaya devam ediyor. 

FOX TV' nin Sevilen Dizisi Kanunsuz Topraklar Dizisinin Tekrarları

Kanunsuz Topraklar 5 Ekim Salı Günü Saat 23:45 Bölüm Tekrarı

Kanunsuz Topraklar 6 Ekim Çarşamba Günü Saat 20:00 Yeni Bölüm

Kanunsuz Topraklar 9 Ekim Günü Saat 15:45 Bölüm Tekrarı

Yayınlandığı ilk bölümü ile büyük beğeni toplayıp reyting sıralamasında 4. sıraya yükselen yeni dizi, çarşamba akşamları saat 20.00 de FOX TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 

Başarılı dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor, seneryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç paylaşıyor. 

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş - Davut

Murat Dalbatan - Malik Bey

Esra Bilgiç - Gülfem

Necip Cemilli - Ali Gedik

Eylül Su Sapan - Behice

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Serdem Paçal - Fikriye

Kaan Taşaner - Yavuz

Onuryay Evrentan - Kevser

Kanunsuz Topraklar Dizisi Konusu

Kanunsuz Topraklar dizisi 1939 yılını konu alarak Zonguldak ilinden çekiliyor. 

Maden sahibi olan Malik çok paragöz ve zengin bir adamdır. Sırf bu yüzden madenin yağmurlu bir günde çökmesine ve insanların ölmesine neden olur. 

Davut' un babası da bu felaket sonrası hayatını kaybeder ve Davut' ta bu olaydan sonra düzene karşı gelmek için, işçiler ile birlikte Malik' e karşı ayaklanırlar. 

Gülfem ise Malik' in kızı. Gözünden bile sakındığı büyük kızı Gülfem, söz dinlemez bir kişiliğe sahiptir. Başlarda Davut' a karşı gelir, sinir olur. Ama sonraları Davut' a karşı hayranlık beslemeye başlar. 

Zamanla Gülfem, Davut' u sevmeye başlayacaktır fakat babası Malik bey ise, kızı Gülfem' i Ali Gedik isminde zengin bir maden patronu ile evlendirmeyi kafasını koymuştur.