Kanunsuz Topraklar Gülfem Kimdir Esra Bilgiç Kaç Yaşında? Kanunsuz Topraklar Gülfem nereli, Esra Bilgiç hangi dizilerde oynadı?

Kanunsuz Topraklar Gülfem Kimdir Esra Bilgiç Kaç Yaşında? Kanunsuz Topraklar Gülfem nereli, Esra Bilgiç hangi dizilerde oynadı? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosu izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Çarşamba günleri yayınlanan Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Ada Masalı gibi dizilerle yarışan Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncuları ile dikkat çekiyor.

sibel2

Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar'daki Gülfem karakteri kim? Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinin Gülfem'i Esra Bilgiç kimdir? kaç yaşında? Esra Bilgiç nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. 1939 yılında Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut, kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı hayatına devam etmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey ise zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut ise bu düzene karşı sesini yükseltme kararı alır. Ayrıca Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen teklifi ile herkesi şaşırtır. Peki dizinin sevilen ismi Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında?

Gözden kaçırmayın

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

sibel3

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1990 tarihinde dünyaya geldi. Türk futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde dünya evine girdi. 17 Haziran 2019 tarihinde çift tek celsede boşanmıştır. Bilgiç Bilkent Üniversitesi'nde öğrenim görmekte olan Esra Bilgiç birçok dizi ve filmde yer aldı. Bir erkek kardeşi olan Bilgiç TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul ile başlamıştır. Halime Hatun rolü ile popülerlik kazanmıştır. Ardından Bir Umut Yeter dizisinde Derya'yı canlandırdı. Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinde Sibel Yıldırım'a hayat verdi.

Adanış Kutsal Kavga isimli filmde Cemre'ye hayat verdi. Şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar isimli dizide Gülfem Paşazade rolüne hayat vermektedir. 29 yaşındaki güzel oyuncu oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.