Kanunsuz Topraklar Dizisinde Şok Ayrılık O İsim Veda Ediyor Kanunsuz Topraklar dizisinde şok ayrılık

Kanunsuz Topraklar Dizisinde Şok Ayrılık O İsim Veda Ediyor Kanunsuz Topraklar dizisinde şok ayrılık. Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi Fox Tv'nin sevilen dizileri arasında yer alıyor. Peki sevilen diziden kim ayrılıyor?

Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar'daki değişiklik dikkatleri üzerine çekti. Çarşamba akşamları Fox tv'de yayınlanan sevilen dizide üzücü bir ayrılık yaşanıyor. . Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi kurucu yönetmeni Faruk Teber projeye veda kararı aldı. Faruk Teber'in 6. bölümden sonra Kanunsuz Topraklar'dan ayrılacağı söyleniyor.

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

kanunsuz3

1939 yılında Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut, kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı hayatına devam etmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey ise zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut ise bu düzene karşı sesini yükseltme kararı alır. Ayrıca Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen teklifi ile herkesi şaşırttı.

kanunsuz2

Ayrıca Malik Bey'in kızı Gülfem Davut'a zamanla ilgi duymaya başlar. Malik Bey ise Gülfem'i Ali Gedik ile evlendirmek ister. Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Kaan Taşener, Murat Daltaban, Mine Teber, Doğaç Yıldız, Bora Sivri, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Onay Kaya, Eylül Su Sapan, Hakan Aydın, Mustafa Dinç, Arif Diren, İhsan İlhan, Rana Kayacan, Hürcan Davran, Mısra Tüfek, Doğaç Gözüdeli gibi isimler yer almaktadır. Kanunsuz Topraklar her Çarşamba akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.