Kanunsuz Topraklar dizisi 3 Kasım günü yeni bölümü ile yeniden Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Sevilen yeni dizi reyting bakımından oldukça yüz güldürmeye devam ediyor. İşte yeni dizi Kanunsuz Topraklar detayları ve gelişmeleri kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Kanunsuz Topraklar dizisi 3 Kasım günü yeni bölümü ile yeniden Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Sevilen yeni dizi reyting bakımından oldukça yüz güldürmeye devam ediyor. İşte yeni dizi Kanunsuz Topraklar detayları ve gelişmeleri kamumanset.com' da sizlerle..

Başarılı dizi Kanunsuz Topraklar 5. bölümde olanları inceleyecek olursak..

Kızı Gülfem ile Davut' u Malik bey görür ve sonrasında Davut' u madendeki iişinden kurtarmaya karar verir. Davut ise çıkmaza girmiştir. Kasapoğlu ile ciddi bir kavga etmiştir. 

Ailesi ile sorunlar yaşamaya başlar. Celal ise bu durumda abisini kendilerine verdiği sözleri tutmamakla suçlar. 

Celal ise ne yapacağını bilemez ve Ali' ye giderek durumu anlatmak ister. Bu sırada ise Kasapoğlu Gülfem' i kaçırarak çiftliğe geri getirir ve Davut' a ise GÜlfem' i kendisi için kaçırdığını söyler. 

111111122222

Davut ile Gülfem bu olay ardından dini nikah ile evlenerek yollarını birleştirirler. Ali Gedik ise bu olanları Davut ile Gülfem' in yanına bırakmamaya karar vermiştir. 

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Bakalım Davut ile Gülfem' i gelecek günlerde neler bekliyor, izleyerek göreceğiz. 

Kanunsuz Topraklar dizisi yeni bölümleri ile her hafta çarşamba günleri saat 20.00 de FOX Tv ekranlarında sizlerle olacak, sakın kaçırmayınız.

Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Biilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner' in yer aldığı başarılı dizi Kanunsuz Topraklar yeni sezon boyunca çarşamba akşamları saat 20.00 de FOX Tv ekranlarında sizlerle.. Kanunsuz Topraklar dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler de kamumanset.com' da haberlerimizde sizlerle..