İŞKUR'dan Lise Mezunu Büro Elemanı Alımı Başvuruları Büro Elemanı Başvuru Şartları

İŞKUR'dan Lise Mezunu Büro Elemanı Alımı Başvuruları Büro Elemanı Başvuru Şartları İşkur Lise Mezunu eleman alımı İşkur Lise Mezunu Büro elemanı alımı

İŞKUR'dan Lise Mezunu Büro Elemanı Alımı Başvuruları Büro Elemanı Başvuru Şartları

İŞKUR'dan Lise Mezunu Büro Elemanı Alımı Başvuruları Büro Elemanı Başvuru Şartları İşkur Lise Mezunu eleman alımı İşkur Lise Mezunu Büro elemanı alımı.. İŞKUR, KPSS şartsız ve sınavsız lise mezunu 1210 kişilik büro memuru alımı şartlarını açıkladı. Online olarak başvuruların gerçekleştirdiği Lise mezunu büro elemanı alımı şartlarını sizler için derledik.

BÜRO MEMURU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İşkur'dan kabul edilen büro personeli ilanına başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olma, Kurumların belirlediği özel şarlata sahip olma, sağlık problemlerinin olamaması, en azın lise mezunu olmak, ilanların özel başvuru şartlarında yer alan yaş aralığında bulunmak, office programlarını bilmek, güler yüzlü olmak gibi şartlar mevcut.

BÜRO MEMURU ALIMINA NASIL BAŞVURULUR?

İŞKUR tarafından yayımlanan büro memuru iş ilanlarına başvuru yapabilmek için İŞKUR'un üye profiline online olarak kayıt yaptırılması gerekmekte. Daha sonra adaylar kendilerine uygun il ve ilçeyi seçerek başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER