Kalp Yarası Azade Kaç Yaşında Nereli Şenay Gürler Hangi Dizilerde Oynadı? Şenay Gürler kimdir, nereli? Şenay Gürler evli mi, çocuğu var mı?

Kalp Yarası Azade Kaç Yaşında Nereli Şenay Gürler Hangi Dizilerde Oynadı? Şenay Gürler kimdir, nereli? Şenay Gürler evli mi, çocuğu var mı? Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken usta oyuncu Şenay Gürler hayatı izleyicilerin dikkatini çekti. Son olarak Kalp Yarası dizisinde Azade Sancakzade karakteri ile karşımıza çıkan Şenay Gürler kimdir, kaç yaşında? Şenay Gürler hayatı hakkında merak edilen önemli detaylar... Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Toprak Can Adıgüzel, Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, Burçin Abdullah, Zehra Yılmaz, Naz Sayıner, Melih Çardak, Kemal Burak Alper, İnanç Konukçu gibi isimler yer alıyor. Peki dizinin Azade'si Şenay Gürler kimdir?

azade2

Antakya'da iki köklü aile arasında bitmek bilmeyen bir mücadelenin ortasında Ayşe ve Ferit temiz aşklarını yaşamaya çalışırlar. Anadolunun bağrında olan bu aşk hikayesi çoğu zaman başkaları tarafından bitirilmeye çalışacak. Yapımcılığını Süreç filmin üstlendiği Kalp Yarası dizisinin senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol yaparken yönetmenliğini ise Yıldız Hülya Bilban üstlenmektedir. Başarılı oyuncu kadrosu ve sağlam senaryosu ile dikkat çeken dizi her pazartesi akşamı Atv ekranlarında yayınlanmaktadır. Kalp Yarası'nın Azade'si Şenay Gürler hayatı ise izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki Şenay Gürler kimdir? 

ŞENAY GÜRLER KİMDİR?

28 Haziran 1966 yılında İzmir'de dünyaya geldi. . Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu 55 yaşındadır. Tiyatro oyunlarında yer alan Şenay Gürler dizi sektörüne Sahte Dünyalar dizisi ile atıldı. Ardından Çılgın Bediş, Kara Melek, Kaygısızlar, İkinci Bahar, Eyvah Kızım Büyüdü, Ruhsar, Biz Size Aşık Olduk, Avrupa Yakası, Acemi Cadı gibi dizilerde yer aldı.

Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu? Kardeşlerim Leyla Öldü Mü Nazlı Çetin Diziden Ayrılıyor Mu?

azade3

Ünlü oyuncu Küçük Sırlar dizisinde Şebnem karakterine hayat verdi. Ardından Hayat Devam Ediyor dizisinde Cennet'i canlandırdı. Kaçak Gelinler Seniha'ya hayat vere Şenay Gürler İçerde dizisinde Leyla'yı, Adı Efsane dizisinde Reyhan'ı canlandırdı. Şahsiyet adlı internet dizisinde Nükhet karakterine hayat verdi. Çukur'da Meliha'yı canlandıran başarılı oyuncu İyi Günde Kötü Günde dizisinde yer aldı. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran'ın yer aldığı Kalp Yarası adlı dizide yer aldı.