Kalp Yarası Ayşe Hamile Mi Kalp Yarası Ayşe ve Ferit'in çocuğu mu olacak? Kalp Yarası yeni bölümde neler olacak?

Kalp Yarası Ayşe Hamile Mi Kalp Yarası Ayşe ve Ferit'in çocuğu mu olacak? Kalp Yarası yeni bölümde neler olacak? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası'nın baş karakterlerinden biri olan Ayşe'nin hamile olup olmadığı merak ediliyor. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran'ın yer aldığı Kalp Yarası dizisi Ayşe hamile mi? Kalp Yarası yeni bölümde neler yaşanacak? Antakya'da iki köklü aile arasında bitmek bilmeyen bir mücadelenin ortasında Ayşe ve Ferit temiz aşklarını yaşamaya çalışırlar. Anadolunun bağrında olan bu aşk hikayesi çoğu zaman başkaları tarafından bitirilmeye çalışacak. Yapımcılığını Süreç filmin üstlendiği Kalp Yarası dizisinin senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol yaparken yönetmenliğini ise Yıldız Hülya Bilban üstlenmektedir. Başarılı oyuncu kadrosu ve sağlam senaryosu ile dikkat çeken dizi her pazartesi akşamı Atv ekranlarında yayınlanmaktadır.

ayşe2

Kalp Yarasında geçirdikleri kazadan sağ salim kurtulan Ayşe ve Ferit, yaşadıkları travmanın etkisiyle yakınlaşır fakat bu olay boşanma planlarını sekteye uğratmaz. Hande ise Ferit’i geri kazanmak için hafıza kaybı yaşadığı yalanına devam eder. Hande bir daha anne olamayacağını öğrenince onun için zor günler başlar. Hande'nin annesi Zümrüt ise kızının oyunlarına daha fazla alet olmak istemez. Kızını bu çukurdan çıkarmak için büyük bir mücadelenin içine girer. Bu derin aşk hikayesi ise herkesi derinden etkiler.

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

ayşe3

Kalp Yarası'nda Sancakzadeler'i yok etme planına devam eden Yaman, Bahtiyar ile iş birliği yaparak Hüseyin'i de kendi oyununa dahil etmenin bir yolunu bulur. Adnan'ın öz babası olduğunu öğrendikten sonra kontrolünü kaybeden Yaman'ın başına neler gelecek? Ayşe ve Ferit ise katilin peşine düşer fakat ulaştıkları gerçek onları bambaşka bir noktaya sürükleyecektir. Ayşe doktora gider ve aldığı haberle büyük bir şok yaşar. 

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası'nda heyecanlı olaylar devam ediyor. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Toprak Can Adıgüzel, Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, Burçin Abdullah, Zehra Yılmaz, Naz Sayıner, Melih Çardak, Kemal Burak Alper, İnanç Konukçu gibi isimler yer alıyor