Kaderimin Oyunu Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor? Kaderimin Oyunu hangi ilde çekiliyor? Kaderimin oyunu dizisi ilçe..

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Kaderimin Oyunu Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor? Kaderimin Oyunu hangi ilde çekiliyor? Kaderimin oyunu dizisi ilçe.. Star Tv ekranlarında başlamaya hazırlanan yeni dizisi Kaderimin Oyunu dizisinin çekim yerleri şimdiden merak ediliyor. Ekranların yeni dizisi Kaderimin Oyunu çekim yerleri ve dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Fragmanları ile birlikte izleyiciler tarafından merak edilen Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu ve konusuna ilişkin detayları bu haberimizde derledik. İşte Kaderimin Oyunu dizisi hakkında merak edilen önemli detaylar..

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak yaptığı dizinin yapımcılığını ise Nazlı Heptürk üstleniyor. Dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme alıyor. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kaderimin Oyunu hazırlıklar başladı. Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye'nin hikayesini izleyeceğimiz dizide zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alan Asiye'nin yolu Cemal ile kesişir. Asiye evden kaçtıktan sonra Cemal ile evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu doğar ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğin mutluluğuna maddi bir gölge düşer. Dizide Cemal hem eşini hem de iki çocuğunu daha iyi bir yaşam için bırakır gider. Bunun ardından Helin isimli zengin olan kadın Cemal'in aklını çeler ve onu ailesinden koparır. Asiye ise iki çocuğu ile yaşam mücadelesine başlar. Asiye, bu yaşam mücadelesi sırasında Mahir ile karşılaşır ve hayatı tamamıyla değişir. Asiye, aradığı aşkı Mahir'de bulacaktır.

kader2

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu gibi oyuncuların yer alacağı iddia ediliyor.

KADERİMİN OYUNU NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimlerinin Amasya ilinde yapılacağı iddia ediliyor. Dizinin çekimleri ileriki dönemlerde İstanbul'da yapılabilir. Kaderimin Oyunu dizisi çekimleri için Amasya'ya giden seti Amasya Valisi Mustafa Masatlı ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı ziyaret etti. Yörede yetiştirilen yöresel yemeklerden ikram ettiler.

Oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Kaderimin Oyunu dizisi yakında ekranlara gelecek. Star Tv ekranlarında yayınlanacak dizinin ne zaman başlayacağı henüz belli değil.