Kaderimin Oyuncu Oyuncu Kadrosu Kaderimin Oyunu Karakterleri Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Star Tv Kaderimin Oyunu Oyuncuları

Kaderimin Oyuncu Oyuncu Kadrosu Kaderimin Oyunu Karakterleri Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Star Tv Kaderimin Oyunu Oyuncuları.. Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosu daha başlamadan dikkatleri üzerine çekti. Star Tv'nin yeni dizisinde konusu kadar oyuncuları da dikkat çekti. Fragmanları ile birlikte izleyiciler tarafından merak edilen Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu ve konusuna ilişkin detayları bu haberimizde derledik. İşte Kaderimin Oyunu dizisi hakkında merak edilen önemli detaylar..

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak yaptığı dizinin yapımcılığını ise Nazlı Heptürk üstleniyor. Dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme alıyor. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kaderimin Oyunu hazırlıklar başladı. Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye'nin hikayesini izleyeceğimiz dizide zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alan Asiye'nin yolu Cemal ile kesişir. Asiye evden kaçtıktan sonra Cemal ile evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu doğar ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğin mutluluğuna maddi bir gölge düşer. Dizide Cemal hem eşini hem de iki çocuğunu daha iyi bir yaşam için bırakır gider. Bunun ardından Helin isimli zengin olan kadın Cemal'in aklını çeler ve onu ailesinden koparır. Asiye ise iki çocuğu ile yaşam mücadelesine başlar. Asiye, bu yaşam mücadelesi sırasında Mahir ile karşılaşır ve hayatı tamamıyla değişir. Asiye, aradığı aşkı Mahir'de bulacaktır.

kader2-1

KADERİMİN OYUNCU OYUNCULARI

Öykü Karayel: Asiye: Dizide güçlü, çocukları için her şeyi yapabilecek bir anneyi canlandırmaktadır. Eşi kendisini ve çocuklarını bırakıp gitmiştir. Çocuklarına tek başına bakan genç kadının karşısına Mahir çıkar.

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Akın Akınözü: Mahir: Dizide Mahir'i canlandırır. Asiye ile yolları kesiştikten sonra hayatı bambaşka bir yola sürüklenir.

Başrollerinde Öykü Karayel ve Akın Akıözü'nün yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosu fazlasıyla merak ediliyordu. Dizinin oyuncu kadrosunda Sarp Apak, Yeşim Gül, Kaan Çakır, Esra Dermancıoğlu, Meriç Arali Yıldırım Özcan, Beste Ilgın İlkbahar gibi isimler yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ve karakterlerle ilgili detaylar belli oldukça haberimizdeki yerini alacaktır. Kaderimin Oyunu yakında Star Tv ekranlarında yayınlanacak.