Kaan Yıldırım Hadise Sorusuna Çok Sinirlendi Kaan Yıldırım Hadise'nin adını duymak istemedi Kaan Yıldırım'dan şok tepki

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Kaan Yıldırım Hadise Sorusuna Çok Sinirlendi Kaan Yıldırım Hadise'nin adını duymak istemedi Kaan Yıldırım'dan şok tepki geldi. Geçen aylarda şarkıcı Hadise ile yollarını ayıran Kaan Yıldırım, önceki gün Yıldız Teknik Üniversitesi'nde gençlerle söyleşi yaptı. Kaan Yıldırım Hadise sorusuna öfkelendi. Hekimoğlu dizisindeki başarısı ile uzun süre konuşulan Kaan Yıldırım söyleşide eski aşkı Hadise ile ilgili gelen bir soru karşısında çok şaşırdı. Uzun süreli ilişkileri ile sosyal medyada ve magazin gündeminde konuşulan çift Hadise ve Kaan Yıldırım'ın ayrılığı çiftin sevenlerini üzmüştü. Ayrılığın ardından ikilinin isimleri farklı kişilerle anılmıştı. Son olarak Kaan Yıldırım katıldığı bir söyleşide gelen Hadise sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Ünlü oyuncu söyleşiyi bitirme kararı aldı. Hadise'nin bu kararı fazlasıyla dikkat çekti. Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı ardından Kaan Yıldırım'a Hadise soruldu.

hadise2

Evlenmeleri beklenen şarkıcı Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ayrılığı hayranlarını şok etmişti. Ünlü şarkıcı Hadise ve Kaan Yıldırım  geçtiğimiz haziran ayında ayrılık kararı almıştı. Hadise'nin ayrılığı ardından şarkı çıkarması olay olmuştu. Hadise'nin çıkardığı 'Hay Hay' isimli şarkıda geçen, "Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı susayım. İçime içime dökülen gözyaşımı kurutayım. Çok canım acısa da giriliyor yeni yola, hazırım" sözlerini eski sevgilisi Kaan Yıldırım'a gönderme olarak yorumlanmıştı. Sosyal medyada da fazlasıyla gündem olan şarkının ardından Hadise'nin Kaan Yıldırım'ı unutmadığı söyleniyordu fakat şarkıcı iş insanı Mehmet Dinçer ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ayrılık sonrası çok fazla ortalarda görünmeyen ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ise bir söyleşiye katıldı. Kaan Yıldırım söyleşide kendi ile alakalı sorulara cevap verip eğlenceli anlar yaşadı. Kaan Yıldırım bu söyleşinin sonunda Hadise sorusunun sorulması karşısında ise şok oldu.

hadise3

Ünlü oyuncu önceki gün Yıldız Teknik Üniversitesi'nde gençlerle söyleşi yaptı. Söyleşinin sonuna doğru oyuncu Kaan Yıldırım'a sorulan soru herkesi şaşırttı. Genç bir öğrenci "Hadise sayesinde popülerliğiniz arttı. Şimdi herkes sizi daha iyi tanıyor. Ne hissediyorsunuz?" sorusunu yönelten genç herkesi şaşırttı. Yıldırım bu soru karşısında neye uğradığını şaşırdı. Ünlü oyuncu soruya cevap vermeyerek söyleşiyi noktalama kararı aldı.