Kamumanset.com - Yargı Dizisi Ilgaz'ın Kıyafetleri Nerden Yargı Dizisi Ilgaz'ın Arabası Yargı Ilgaz Kaç Yaşında Nereli Kaan Urgancıoğlu Hangi Dizilerde Oynadı Kaan Urgancıoğlu hangi filmlerde oynadı Kaan Urgancıoğlu sevgilisi var mı? Detaylar ve tüm gelişmeler kamumanset.com'da

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı dizisinin başrolü Kaan Urgancıoğlu'nun hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Kaan Urgancıoğlu kimdir, nereli? Kaan Urgancıoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin başrol oyuncu Kaan Urgancıoğlu'nun hayatı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Kaan Urgancıoğlu kimdir, kaç yaşında? Kaan Urgancıoğlu nereli hayatı hakkında merak edilenler...

yargı2

KAAN URGANCIOĞLU KİMDİR?

8 Mayıs 1981 yılında Aydın'da dünyaya gelmiştir. İzmir Özel Türk Koleji'nde ortaokulu tamamladı. Ardından Özel İzmir Amerikan Koleji'nde eğitim gördü. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü'nde yüksek lisans yaptı. Ayrıca New York Setalla Adler Studio of Acting'de oyunculuk eğitimi aldı. 

yargı3

İlk kez Karaoğlan dizisinde yer aldı. Ardından Kampüsistan, Avrupa Yakası, Yeniden Çalıkuşu, Sessiz Gece, Ah Polis Olsami Azap Yolu, Tutsak, Ayrılık, Limon Ağacı, Bir Ömür Yetmez, Leyla İle Mecnun, Düşman Kardeşler, A.Ş.K., Acayip Hikayeler, Son, Filinta gibi dizilerde yer aldı. 2015 yılında Kara Sevda dizisindeki Emir Kozcuoğlu karakteri ile büyük başarı elde etti. Ardından Netflix ekranlarında yayınlanan Aşk 101 dizisinde Kemal karakterine hayat verdi. İlk Aşk, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Peşpeşe, Büşra, Panzehir, Uzaklarda Arama, Sen Yaşamaya Bak gibi filmlerde yer aldı. Ardından Yargı adlı dizide Ilgaz Kaya karakterine hayat vermeye başladı. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Urgancıoğlu 40 yaşındadır.