Jet Ski'yle Tekneye Çarpan Doğuş'tan Haber Var Şarkıcı Doğuş klip çekerken kaza geçirdi

Jet Ski'yle Tekneye Çarpan Doğuş'tan Haber Var Şarkıcı Doğuş klip çekerken kaza geçirdi. Ünlü şarkıcı Doğuş Alanya'da klip çekiminde kaza geçirdi. Senaryo gereği teknede çekilmesi gereken sahneler çekim ekibine ait Jet Ski'nin Doğuş'un bulunduğu tekneye çarpması herkesin yüreğini ağzına getirdi. 

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Jet Ski çarptıktan sonra denize düşen sanatçının yardımına set ekibi koştu. Ünlü şarkıcı Doğuş, söz ve müziği kendisine ait "Son Perde" isimli şarkısını hayranlarının beğenisine sunmuştu. Klip çekiminde ise yaşanan kaza ile korkuttu. Yapımcılığını Hayrettin Güneş'in üstlendiği şarkı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Yeni şarkısı hayranlar tarafından beğenilen Doğuş klip çekimi sırasında yürekleri ağza getiren bir kaza yaşandı.

Alanya sahillerinde klip çekimine başlayan ünlü şarkıcı kazadan sonra denize düştü. Ufak bir şok yaşayan Doğuş kazadan yara almadan kurtuldu. Çekimlere sahilde devam edilirken sanatçı yaşanan durumu değerlendirdi ve "İstenmeyen bir durum sonuçta. Klip çekimlerinde başımıza istemediğimiz şey yaşanabiliyor." ifadelerine yer verdi.

Doğuş daha önce Hadi Hızlandırır, Sevdim, Denge, 6.His, Bozuk, Tam Doğuş, Ten, Kırık Hançer, Burası Türkiye, Sevgilerimle, Aklında Bulunsun gibi albümlerle yer aldı.

Beşibiyerde, Yeniden Doğuş, Asla Vazgeçme, Ağla, Yara Bere, Darbe, Kıyamam, Mevzu, Sarı Saman gibi single'ları çıkardı. 48 yaşındaki ünlü şarkıcı Şeyma Uygun ile 2006 yılında evlendi. 2009 yılında boşandı. Hoşkedem Hidayetkızı ile 2014 yılında evlendi. Arda ve Arın adında çocukları vardır.