İrem Derici'den Takipçisine Küfürlü Cevap Kendisine Çirkin Demişti İrem Derici takipçisine verdiği cevapla olay oldu. Derici küfürlü sözleri ile tepki çekti

İrem Derici'den Takipçisine Küfürlü Cevap Kendisine Çirkin Demişti İrem Derici takipçisine verdiği cevapla olay oldu. Derici küfürlü sözleri ile tepki çekti. Son zamanlarda şarkıcı Demet Akalın ile yaşadığı polemikle gündeme gelen İrem Derici'nin kendisine çirkin diyen takipçisine verdiği cevap çok konuşuldu. Başarılı şarkıcı İrem Derici son zamanların en gündeme gelen isimlerinden biri. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan İrem Derici bu sefer de Twitter'dan verdiği yanıtla olay oldu.

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

irem

İrem Derici birkaç gün boyunca Kapadokya'ya gidip tatil yapmaya karar vermişti. Ünlü şarkıcıyı gören bir Twitter kullanıcısı da "Bebek'te İrem Derici'yi gördüm. Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin" şeklinde tweet atınca Derici küplere bindi. İrem Derici bu yoruma kayıtsız kalmadı. İrem Derici resmi hesabı üzerinden kendisine çirkin diyen kullanıcıya yönelik. ".... salağı 4 gündür Kapadokya'dayım ben" şeklindeki ifadeleri ile dikkat çekti. 

irem2

Bu sözlerin üzerine bazı Twitter kullanıcıları Derici'nin üslubunu eleştirdi. Bazıları ise ünlü şarkıcıyı desteklediler. Ünlü şarkıcı sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Ayrıca geçen aylarda İrem Derici'nin konser öncesi küfür ederken çekilen videosu paylaşılmıştı. "İyi şarkıcı olmak ahlakı bozuk olmak #iremderici notu ile paylaşmıştı. İrem Derici hakkında bu gönderiyi Akalın beğenmişti. Bir süredir araları kötü olan Derici ve Akalın aralarını düzeltmişti. Bir programa bağlanan Demet Akalın "Zaten neden küstük anlamadım" şeklinde ifadelere yer vermişti.

irem4

Akalın açıklamasında "Ben İrem'e kızamıyorum. En azından dobra dobra söylüyor... O neden küstü anlamadım. Ben de çok küfür seviyorum ama çok fazla yapınca sevmiyorum, ona yakıştırmıyorum. Onun saygısında sevgisinde bir sıkıntı yok. Ben onun iyiliği için bazı şeyleri retweet'liyorum. Bunların hepsi çoluk çocuğa karışsın istiyorum." açıklamalarına yer verdi. Böylece İrem Derici ve Demet Akalın aralarındaki buzları eritmiş oldu.