23 yaşındaki Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa, Anwar Hadid ilişkisinin sona ermesinden sonra arkadaşlarıyla birlikte tai paytığı yaptığı bir çiftlik evinden paylaştığı pozlarıyla Insragemde takipçilerini mest etti.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

15-2

İngiliz şarkıcı Dua Lipa (26), model Anwar Hadid (22) ile ilişkisinin bitmesinin ardından arkadaşlarıyla tatile çıktı.
2-63
İngiltere’deki lüks bir çiftlik evinde yaptığı tatilden fotoğraflarını da paylaşarak “Her şey yolunda” mesajı verdi. Altı haftadır bir arada görülmeyen Lipa ve Hadid’in ilişkisi uzak mesafe yüzünden zora girmişti.

8-25

Konser için Türkiye'ye gelen 23 yaşındaki Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa Antalya'da bir gün tatil yaptı. Lipa, bu anlara ait fotoğraflarını, "Misafirperverliğiniz, lezzetli yemekleriniz, güzel gün batımlarınız ve unutulmaz bir şovunuz için geri döneceğiz" notuyla paylaştı.

9-18
Regnum Live in Concert' serisinde, Goran Bregoviç, Rita Ora ve Tom Jones gibi dünyaca ünlü isimlerden sonra 14 Ağustos'ta konser veren Dua Lipa, Belek'te bir gün tatil yaptı.

1-59
Ekibiyle birlikte otelin sahilinde yüzen ve yemek yiyen Dua Lipa, bu anlara ait fotoğraf ve görüntüleri de sosyal medya hesabından, "Misafirperverliğiniz, lezzetli yemekleriniz, güzel gün batımlarınız ve unutulmaz bir şovunuz için geri döneceğiz" notuyla paylaştı.

4-39
Ünlü şarkıcı, ekibiyle birlikte kaldığı otelde doyasıya eğlenirken çeşitli etkinliklere de katıldı.

11-7
Oteli ve Antalya'yı çok beğendiğini belirten Dua Lipa, ilk konserini verdiği kente gelecek yıl tatil için geleceğini söyledi.