İbrahim Tatlıses 43 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı Mı? İmparator lakaplı sanatçı İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük olan sevgilisi Gülçin Karakaya'dan ayrıldı mı?

İbrahim Tatlıses 43 Yaş Küçük Sevgilisinden Ayrıldı Mı? İmparator lakaplı sanatçı İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük olan sevgilisi Gülçin Karakaya'dan ayrıldı mı? 69 yaşında ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sevgilisinden ayrıldığı haberi ile gündeme geldi. Gülçin Karakaya Instagram hesabından paylaştığı el ele fotoğraf ile kafaları karıştırdı. Magazin gündeminin en çok dikkat çeken olaylarından olan İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya ayrıldı mı?

gülçin2

Yedi çocuğu ve dokuz torunu olan İbrahim Tatlıses'in kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile ayrıldığı haberi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Daha önce evlendikleri söylenen İbrahim Tatlıses daha sonra kendisine yöneltilen sorunun yanlış anlaşıldığını söyleyerek evlenmediklerini belirtmişti. İbo Show programına katılıp açıklamalarda bulunan İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya'nın kendisine iyi baktığını dile getirmişti. Aralarında güçlü bir sevgi bağı olduğunu belirten İbrahim Tatlıses sevgilisini her fırsatta övmüştür.

Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alan Tatlıses arabesk müziği ile dikkatleri üzerine çekti. Instagram hesabından paylaşımda bulunarak takipçilerini şaşırttı. Sevgilisi Gülçin Karakaya ile el ele pozunu yayınladığı düşünülen Tatlıses "Deniz kenarında bazı evler vardır; ya lebiderya, bizimki de lebi orman" mesajını yazarak sevenlerini şaşırttı. Habere göre İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya'dan ayrıldı. İbrahim Tatlıses kısa süre içinde yüzünü sakladığı biriyle yeni bir aşka başladı. Bu iddiaları Karakaya'nın İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in düğününe katılmaması destekledi. İbrahim Tatlıses bir süredir özlem duyduğu sevgilisine Temmuz ayında kavuşmuştu. 

gülçin3

Adalet Tatlıses, Perihan Savaş, Ayşegül Yıldız, Derya Tuna, Asena, Işık Çıtak gibi isimlerle ilişki yaşayan İbrahim Tatlıses'in bu isimlerden 7 çocuğu var. Dilan, İdo, Melek, Ahmet, Elif Ada, Gülden, Gülşen adında çocukları var. 9 tane de torunu var. 

İbrahim Tatlıses son olarak kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile aşk yaşamaya aşlamıştı. Gülçin Karaya ile evlenecekleri sorusuna ise "Zaman ne gösterir bilinmez." şeklinde konuşmuştu. İbo Show ile yıllar sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses yaptığı açıklamalarla ve yaşadığı ilişkilerle gündeme geliyor. Tatlıses'in Gülçin Karakaya'dan ayrılıp ayrılmadığı tam olarak bilinmiyor. 

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri