İbrahim Selim'in Selin Şekerci Aşkı İbrahim Selim sevgilisi Selin Şekerci'yi paylaştı

İbrahim Selim'in Selin Şekerci Aşkı İbrahim Selim sevgilisi Selin Şekerci'yi paylaştı. Uzun zamandır yaşadıkları aşkla gündemden düşmeyen ikiliden İbrahim Selim sevgilisini paylaştı. Temmuz ayından beri aşklarına dolu dizgin devam ede ünlü çift her paylaşımı ile olay oluyor. Dün birlikte çekildikleri yeni fotoğraflarını yayınlayan oyuncu çift İbrahim Selim, takipçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

selin2

Dört ay önce sürpriz bir aşka yelken açan başarılı oyuncu çift Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşklarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. İlk kez Marmaris'te tatilde görüntülenen ünlü çift beraber çekildiği fotoğrafları da takipçileri paylaşmayı ihmal etmiyorlar. Aşklarına devam eden ünlü çiftten Selin Şekerci bir kaç hafta önce erkek arkadaşı İbrahim Selim'in doğum gününü yaptığı romantik bir paylaşımla kutlamıştı. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Selin Şekerci sevgilisi ile beraber çekildikleri bir fotoğrafı paylaşıp "İyi ki doğdunuz İbrahim Bey! Benim erkek versiyonumu bana gönderip, çevremdekilere neler çektirdiğimi anlamamı sağlayan karmaya teşekkürler. Umarım uzun yıllarımız olur da bana laf yetiştiremeyeceğin günleri de görürüm. Umarım konuşulacak şeylerimiz şimdiki gibi hiç bitmez ve tek derdimiz vır vır susmamaktan geçirdiğimiz uykusuz gecelerimiz olur. Aman, hayat zaten çok yorucu. Dinleneceğimiz, korktuğumuzda kaçıp, saklanacağımız yer tam bu fotoğraftaki gibi olsun, amin." ifadelerine yer vermişti.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

selin3-1

Cihangir'de el ele görüntülenen çift ilişkilerinin yolunda gittiğini söylemişlerdi. Haklarında çıkan evlilik sorularına ise "Biz bilmeyiz öyle şeyleri" şeklinde açıklamada bulunmuşlardı. Ünlü çiftten yeni bir paylaşım geldi. 32 yaşındaki başarılı oyuncu sevgilisi ile dışarı çıktığında çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. İbrahim Selim'le olan fotoğrafına ise Selim'den "Çalışırken hissettiğim destek" şeklinde yorum geldi. Son olarak Blu Tv ekranlarında yayınlanan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu ile başrol oynayan ünlü oyuncu başarısı ile dikkatleri üzerine çekmişti. 

Kaçak Gelinler, Melekler Korusun, Acı Aşk, Çoban Yıldızı, Sevgili Komşum, Kızım, Çatı Katı Aşk, Rengarenk, Benim İçin Üzülme gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu sunucu ve oyuncu olan İbrahim Selim ile aşk yaşamaya başlamıştı. 42 yaşındaki İbrahim Selim'in programına katılan Selin Şerkerci daha sonra birlikteliği duyurmuştu.