Hülya Avşar'dan Klip Yorumu: Çıplaklık Yok Hülya Avşar yeni klibi hakkında ilk kez konuştu.

Hülya Avşar'dan Klip Yorumu: Çıplaklık Yok Hülya Avşar yeni klibi hakkında ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar yeni şarkısının klibi hakkında açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, yeni klibi hakkında "Aslında orda çıplaklık yok. İnsanlara çıplaklık hissi veriyor olabilir" ifadelerine yer verdi. Ayvalık'ta olan Hülya Avşar, magazin muhabirleri ile sohbet etti. Hülya Avşar, "Tatile geldim, fırsat buldukça buralara kaçıyorum. 2023, her zamanki gibi sağlık, sıhhat, anı yaşayabilmeyi öğrenmeyi, güzel düşünmeyi ve bakmayı bilmek önemli. Bunları getirsin insanlara" ifadelerine yer verdi.

Avşar'a yeni klibi soruldu. "Yeni klibiniz çok konuşuldu" Bu konuyu detaylıca açıklayan Hülya Avşar, "Aslında orda çıplaklık söz konusu değil. Çıplaklık hissi veriyor olabilir. Durumu dengelemek lazım, çok severek ve bilerek yaptığım bir işti. Seviyorum da klibimi" açıklamasına yer verdi. Zaman zaman farklı şehirlerde konserlere çıkacağını belirten Avşar, yeni film ve dizi tekliflerinin olduğunu bunları da değerlendirdiğini söyledi.

Sen Aşk Mısın, Bana Bir Koca Lazım, Duydun Mu, Sevdim, Anlatma, Yar Senin Derdin Ne, Yürü Ya Kulum, Yapma Aşkım gibi şarkıları ile büyük başarı elde eden ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar yeni şarkısını beğendiğini dile getirdi.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Daha önce bu konuyla alakalı "Yalnızlığı anlatılabilecek en iyi şekilde anlattım. Yalnızlık üzerine çok düşündüm. Dedim ki bunu yapmalıyım. Sahneyi çekerken hiç zorlanmadım. Zorlandığım şeyler oldu birçok kez sinemada. Şarkıcıdan çok oyuncuyum." ifadelerine yer verdi.

Ünlü isim sosyal medyada yaptığı duş paylaşımından da bahsetmişti. Duş sonrası pozlarını yayınlayan ünlü şarkıcı bu fotoğrafı ile de sosyal medyada bir süre konuşulmuştu.