Hasta Eşinden Aldığı 1 Milyon Lira İle Kayıplara Karışan Anne ve Kızı Kavga Etti. Çocuklarını bırakan anne Esra Erol'da

Hasta Eşinden Aldığı 1 Milyon Lira İle Kayıplara Karışan Anne ve Kızı Kavga Etti. Çocuklarını bırakan anne Esra Erol'da. Evini ve arabasını satarak biriktirdikleri 1 milyon lira ile evden kaçan annesini bulmak isteyen genç kız Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına başvurarak annesinin bulunmasını istedi. Kendisini ve hasta eşini terk edip giden kadın ve kızı canlı yayında yüzleşmeleri dikkat çekti.

 Genç kız programda kendisini ve babasını terk eden  annesinin rahat tavırlardan rahatsız olunca sinirlerine hakim olamayarak şaşırttı. Anne ve kız birbirlerinin üzerine yürürken stüdyoda şok eden anlar yaşattı. Kızı "O kadar büyük parayı kaybetsem kafamı duvarlara vururum sen çok rahatsın." dedi. Evini ve arabasını satan Yeliz Doğan'ın hasta eşi ve çocuklarını bırakarak evden kaçtığı iddiası ile programda canlı yayına çıktı. Annesini bulmak için programa çıkan İrem ise bazı iddialarda bulunarak annesini suçladı. Annesinin parayı kriptoda yemeğini söyledi.

İrem annesine oldukça öfkeliydi. "Annem hep gaddar bir insandı." dedi. "Dünkü tavrı umursamazdı. Sen eğer anneysen, özlediysen önce sarılmaya çalışırdın. Kendini affettirmeye çalışır." ifadelerine yer verdi.

Annesi ise "Senin bana ettiğin hakaretler kafamdan çıkmıyor. Kusura bakma söylediklerin ağırdı. Biz dışarıda görüşeceğiz." ifadelerine yer verince İrem sinirlendi. "Sus yalan söylüyorsun." deyip annesinin üzerine yürüdü annesi ise "Gel." diyerek kızının üzerine yürüdü. Ortam bir anlığına gerildi. İrem annesine "Hayatımı mahvettin." diye bağırdı.

Esra Erol, İrem'e sarılarak destek oldu. "İrem siniriyle size çıkıştı ama ona söyledikleriniz yanlıştı." diyen Esra Erol İrem'e sarılmaya devam etti. 

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Anne "Ben hayat yaptım bunun farkındayım, kabul ediyorum." diyen kadına Esra Erol "Bu çocuklar sizden tek bir istiyordu anne olarak onların yanında olmanızdı. O para sizden daha önemli değildi. 6 ay boyunca çocuklarınızı yalnız bıraktınız. Anne olarak onları muhattap almıyorsunuz o yüzden umursamaz davranıyorsunuz. Sizden rica ediyorum. 'Senin hayatını bitireceğim' dediniz. Kendi kızınızın hayatını mahvedince ne olacak?" ifadelerine yer verdi.