Hasan Can Kaya ve Sultan San Neden Ayrıldı İşte Gerçek Sebebi Konuşanlar dizisi Hasan Can Kaya sevgilisinden neden ayrıldı Şok edici detay

Hasan Can Kaya ve Sultan San Neden Ayrıldı İşte Gerçek Sebebi Konuşanlar dizisi Hasan Can Kaya sevgilisinden neden ayrıldı Şok edici detay.. Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar isimli programla büyük ün kazanan Hasan Can Kaya sevgilisi Sultan San ile yollarını ayırdı. Stand Up performansı ile adından söz ettiren ünlü sunucu Hasan Can Kaya 2,5 senedir aşk yaşadığı Sultan San ile yollarını ayırdı. Ayrılık iddiaları ile gündeme gelen Hasan Can Kaya ayrılık iddialarını doğruladı.  Hasan Can Kaya konu hakkında yaptığı açıklama ile şaşırttı.

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Exxen'de Konuşanlar isimli programla gündemden düşmeyen ünlü sunucu ayrılık iddialarını doğrulayıcı yönde bir açıklama yaptı. Hasan Can Kaya "Karşılıklı aldığımız bir karar. Arka planda özel bir neden yok. İş ilişkimiz eskisi gibi devam edecek" ifadelerini kullanarak ayrıldığını açıkladı. 

Bazı magazin sitelerinin iddiasına göre Hasan Can Kaya'nın geçtiğimiz yıl Haziran ayında Sevil İlayda Koçak isimli şahıs ile Çeşme'de tanıştığı ayrılığın nedeninin bu olduğu öne sürüldü. İddiaya göre Hasan Can Kaya bir grup erkek arkadaşı ile birlikte Sevil İlayda Koçak ile beraber poz vererek fotoğraf çektirdi. Yaz aylarında yakınlaştığı iddia edilen ikilinin ardından Hasan Can Kaya ve Sultan San'ın ayrılık kararı fazlasıyla dikkat çekti.

sultan

32 yaşındaki ünlü sunucu kendi yazdığı senaryo ve hikayeleri film yapmak isterken ünlendi. 1 Erkek Bir Kadın isimli dizide senaristlik yaparken diz ekibinin de desteği ile beraber Leman Kültür Beşiktaş'da stand up gösterilerine başladı. Birçok izleyicisi olan Hasan Can Kaya ardından Youtube üzerinden bir stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden cesaret alan Hasan Can Kaya Exxen'de Konuşanlar isimli programın sunuculuğunu üstleniyor. Başarısı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü senarist ve komedyen Hasan Can Kaya yaklaşık 2,5 senedir Sultan San ile aşk yaşıyor. BKM projelerinde yer alan Sultan San Beşer Beşer, Güldür Güldür, gibi projelerde yönetmenlik yaptı. Bu aralar da Konuşanlar isimli programda yönetmenlik yapan Sultan San başarılı kariyeri ile dikkat çekiyor.