Sen Çal Kapımı' dizisinin setinde başlayan Hande Erçel Kerem Bürsin arasında alevlenen aşkın ayrılıkla sonuçlandığı söylentilerine cevap verdi. Moda yüzü olduğu markanın tanıtım törenin giydiği mini elbisesi sosyal medyaya damga vurdu.

Hande Erçel, önceki akşam moda yüzü olduğu markanın lansman törenine katıldı. Törende siyah mini bir elbise tercih eden Hande Erçel, dansıyla geceye damga vurdu. Hande Erçel öte yandan Kerem Bürsin ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere yanıt verdi.
1-62

'Sen Çal Kapımı' dizisinin setinde tanıştığı Kerem Bürsin ile aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel, bir mücevher markası ile yaptığı işbirliğini önceki akşam yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

2-66

Oldukça mutlu ve heyecanlı olduğu görülen güzel oyuncu, muhabirlerle sohbet ettiği sırada, sevgilisi ile ayrıldıkları yönündeki haberlerle ilgili konuştu.

3-58

Erçel, "Öyle bir şey kesinlikle yok" diyerek, haklarında çıkan söylentileri yalanladı.

4-41

Öte yandan Hande Erçel, müzik eşliğinde gecede dans ettiği anlar ise sosyal medyada yayıldı. Hande Erçel’in dansı sevenleri tarafından beğeni topladı.

5-47

Geçtiğimiz gün ise Hande Erçel hakkında bomba bir iddia ortaya atılmıştı.

7-19

Başrollerini Burcu Biricik, Enis Arıkan, Devrim Yakut ve Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin paylaştığı Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'a sürpriz bir ismin transfer olacağı öne sürüldü.

9-19