Haluk Levent Evli Mi Haluk Levent Kaç Yaşında Haluk Levent'le Yeniden Haluk Levent kızı var mı? Ünlü şarkıcı Haluk Levent hakkında merak edilenler

Haluk Levent Evli Mi Haluk Levent Kaç Yaşında Haluk Levent'le Yeniden Haluk Levent kızı var mı? Ünlü şarkıcı Haluk Levent hakkında merak edilenler. Star Tv ekranlarında yayınlanan Haluk Levent'le Yeniden isimli programın yıldızı Haluk Levent kimdir, kaç yaşında? Haluk Levent nereli hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Haluk Levent'le Yeniden sunucusu Haluk Levent evli mi, hayatı..

Star Tv ekranlarında yayınlanan Haluk Levent'le Yeniden isimli programla ekranlara gelen ünlü şarkıcı Haluk Levent başarısı ile gündeme geliyor. Haluk Levent Star Tv ekranlarındaki yeni programı ile gündeme geldi. Peki Haluk Levent evli mi? Haluk Levent kimdir, kaç yaşında? Haluk Levent hakkında merak edilen önemli detaylar..

haluk2

HALUK LEVENT KİMDİR?

26 Kasım 1968 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Adana Atatürk Lisesinden mezun olan ünlü oyuncu ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümü okudu. Daha sonra Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe bölümünde kısa zamanlar öğrencilik yapan ünlü oyuncu üniversite sınavlarını kazanıp üniversite eğitimine devam edemiyordu. Şarkıcı, söz yazarı ve besteci olan ünlü şarkıcı ayrıca yadımseverdir.

İlk albümü Yollarda'yı çıkaran ünlü oyuncu 1992 yılında İstanbul'a geldi. 1995 yılında Bir Gece Vakti albümünü çıkardı. Ardından Arkadaş, Mektup, Yine Ayrılık, Kral Çıplak, Bir Erkeğin Günlüğü, Türkiye Turnesi 2003, Akşam Üstü, Karagöz ve Hacivat, Dostane, Best Of Konserler, Tam Bana Göre albümlerini çıkardı.

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

haluk3

Son albümünü 2021 yılında Vasiyet albümü ile çıkaran ünlü şarkıcı Ahbap Adlı derneğin kurucularındandır. Ahbap derneği öğrencilere burs, ilaç temini, yardım, medikal cihaz yardımı, etkinlik, kan ve kök hücre kampanyası, doğal afetzedelere yardımlar gibi birçok yardım kampanyası düzenlemektedir. Ahbap adlı dernekle birçok çaresize destek olan Haluk Levent 53 yaşındadır. Son zamanlarda popülerliğini kaybetmemiştir.

HALUK LEVENT EVLİ Mİ?

2004 yılında Neslin Yonarlar ile evlenen Haluk Levent 2017 yılında ayrılmıştır. Ela Acil adında bir kızı vardır.