Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hasan Can Kaya ve Hadise aşk mı yaşıyor?

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hasan Can Kaya ve Hadise aşk mı yaşıyor? Konuşanlar programıyla ünlenen komedyen Hasan Can Kaya'nın özel hayatı dikkat çekti. Başarılı şarkıcı Hadise ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Komedyen Hasan Can Kaya ve şarkıcı Hadise aşk mı yaşıyor iddiası sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medyada gündeme gelen iddia şaşırttı. Mehmet Dinçerler ile evliliğini birkaç ay önce olaylı bir şekilde bitirmişti. Daha sonra Hadise'nin Hasan Can Kaya ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Ünlü şarkıcı Hadise ile Hasan Can Kaya'nın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasına Kaya'dan cevap geldi. Hasan Can Kaya hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlayarak cevap verdi.

Hasan Can Kaya, eylül ayında Mehmet Dinçerler ile tek celsede boşanarak yollarını ayıran Hadise ile aşk yaşadığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Komedyen Kaya, "İddialar doğru değil. Bekar bir insanım öyle bir şey olsa kimseden gizleyeceğim bir şey yok" dedi. Hasan Can Kaya geçtiğimiz yıl O Ses Türkiye Yılbaşı programına katılmıştı. Hadise ise o zamanlar Hasan Can Kaya'yı tanımıyordu. Hasan Can Kaya Hadise'ye takılarak "Kim olduğum hakkında hiçbir fikrin yok değil mi?" deyince Hadise kendisini tanımadığını itiraf etmişti. Bunun üzerine Hasan Can Kaya ise "H yazınca ilk ben çıkıyorum Google'da" diyerek espri yapmıştı. Hadise ve Hasan Can Kaya arasında bu diyalog o zamanlar oldukça popüler olmuştu.

Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programı fazlasıyla gündemde olan Hasan Can Kaya son olarak 2,5 yıldır beraber olduğunu Sultan San ile yollarını ayırmıştı. Bir süredir hayatında kimse olmayan Hasan Can Kaya açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. 

Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programında konukları ile sohbet edip en komik olanları tahtaya yazan Kaya, daha sonra konuklarını sahneye alıp onlara seyirciden gelen soruları sorarak eğlenceli anlar yaşanmasını sağlıyor.