Reality şov yıldızı Kim Kardashian bu hayatta en çok korktuğu şeyi açıkladı. Kanye West ile boşanması ve Pete Davidson ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Kim Kardashian gözünü korkutan tek kişinin 8 yaşındaki kızı North West olduğunu itiraf etti.

5-36

Kim Kardashian gözünü korkutan tek kişinin 8 yaşındaki kızı North West olduğunu itiraf etti. Reality şov yıldızı, kızının babası Kanye West'in ikizi olduğunu söyledi.
2-57
Kanye West ile boşanması ve Pete Davidson ile ilişkisiyle gündemde olan Kim Kardashian, Honestly with Bari Weiss podcast'inde özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Weiss kendisinin gözünü en çok kimin korkuttuğunu sorduğunda Kardashian "Siyasetçiler diyecektim ama korkutmuyorlar. Belki sadece kızım North" cevabı verdi. Reality şov yıldızı, "North West, Kanye West'in kızı. Onun ikizi" dedi.

3-49


Independent Türkçe'nin haberine göre; Kardashian kısa süre önce North'un, izni olmadan TikTok'ta canlı yayın açarak onu yatakta uzanırken kameraya aldığı olaya da açıklık getirdi. 41 yaşındaki televizyon yıldızı North'un yaptıklarının sosyal medyada viral hale geldiğini daha sonra öğrendiğini
Kardashian "Evimde kurallar var ve bu konuda North gerçekten kötü hissetti. Benden özür diledi ve TikTok'ta başımın belaya girdiğini fark ettiğini söyledi" dedi.

4-28

Podcast sırasında Kardashian iptal kültürü ise en saçma şey olarak tanımladı. Kardashian, tüm meselenin daha iyi biri olma ve konuşma özgürlüğüyle ilgili olduğunu ve birinin gençken söylediği uygunsuz şeylerin eğer o kişi daha sonra değiştiyse, iptal edilmeye yol açmaması gerektiğini söyledi.

8-19

Kardashian, "Birini geçmişinde yaptığı veya söylediği bir şeye dayanarak iptal edersek, onu gerçekten anlamak için sohbete davet etmeyeceğimize inanıyorum" dedi.

4-29
North West, Kardashian'ın en büyük çocuğu. Kardashian'ın West'ten üç çocuğu daha var: 6 yaşındaki Saint, 3 yaşındaki Chicago ve 2 yaşındaki Psalm.

5-37

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

4-30

6-28

9-14