Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler haftaya var mı?

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler haftaya var mı? Yönetmenliğini Osman Taşçı'nın yaptığı başrollerinde Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar ve Zeynep Çamcı gibi isimlerin yer aldığı Güzel Günler dizisi yeni bölümde neler olacak merak ediliyor.

Ekranların yeni dizisi Güzel Günler sıcak aile dizisi şeklinde Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Usta isimlerin kadroda yer aldığı Güzel Günler dizisi samimi hikayesi ile dikkat çekti. Yayınlandığı günden beri severek izlenen dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Alya ve Mihran'ın arasını düzeltmek isteyen aile büyükleri iki aileyi bir otelde buluşturur. Barışmak için gelinen otelde hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. Hakim'in kendisini ihbar edeni bulmaya yaklaşması ise Kıymet'in dükkanında tatlı bir telaşa neden olur. Mihran Selma'ya Leylim için bir avukat ayarlamaya çalışır. Alya'nın ailesi Selma'ya hayır demeyeceğinden emin olduğu bir teklif yapma hazırlığındadır.

GÜZEL GÜNLER YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Güzel Günler haftaya 1 Ocak olması sebebi ile yayınlanmayacak. Show Tv ekranlarının sevilen dizisinin yeni bölümü iki hafta sonra ekranlarda olacak. Başrollerinde Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Burak Dadak, Ecem Erkek ve Zeynep Çamcı gibi isimlerin yer aldığı Güzel Günler dizisi yeni bölümleri ile önümüzdeki haftalarda izleyici ile buluşuyor.

GÜZEL GÜNLER KONUSU NEDİR?

Dizide Selma bütün yolların çıkmaza girdiğini düşünerek Van'dan İstanbul'a gelir. Altında babasından kalma hurda bir arabası ve kardeşi Leylim ile beraber.

Mirası alabilmesinin tek bir şartı vardır eski aşkı Mihran'ı bulmaktır. Selma'nın günah keçisi ilan edildiği yangından İstanbul'a taşınan Mihran ise olaylardan habersizdir. Selma Mihran'ı bulur. Selma'nın gelişi ile Mihran'ın sevgi dolu ailesinin hayatı değişir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Burak Dadak, Ecem Erkek, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Orkuncan İzan, Duygu Köse, Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İlaoğulları gibi isimler yer almaktadır. Güzel Günler dizisi her Pazar akşamı Show Tv'de izleyenlerin karşısına çıkmaktadır.