Youtube İzleme Sayacı Yenilendi Yeni İzlenme Nasıl Olacak - Youtube İZLE

Kamumanset.com - Youtube İzleme Sayacı Yenilendi Yeni İzlenme Nasıl Olacak - Youtube İZLESon zamanların en çok paylaşım yapan siteleri arasında olan ve tıklanma rekorları kıran You tube şimdilerde izleme sayacını yenileme kararı aldı.En sık ziyaret edilen sitelerden olan You tube en yeni videoların aylaşıldığı yer olarak kullanıcılar tarafından ziyaret edilmeye devam ediliyor.

Youtube İzleme Sayacı Yenilendi Yeni İzlenme Nasıl Olacak - Youtube İZLE

Kamumanset.com Youtube İzleme Sayacı Yenilendi Yeni İzlenme Nasıl Olacak - Youtube İZLE Son zamanların en çok paylaşım yapan siteleri arasında olan ve tıklanma rekorları kıran You tube şimdilerde izleme sayacını yenileme kararı aldı.En sık ziyaret edilen sitelerden olan You tube en yeni videoların aylaşıldığı yer olarak kullanıcılar tarafından ziyaret edilmeye devam ediliyor.

Bildiğiniz gibi Youtube geçtiğimiz günlerde şeffaf tasarıma geçti.Yeniliklere doymayan site şimdi ise izleme sayacını yenileme kararına imza attı.Hr zaman en çok izlenenlerin yer aldığı You tube video paylaşımlarına her geçen gün yenisini ekliyor.

Şu an ki sistemde, önce izleyici sayısı belirli bir havuzda birikiyor ve YouTube robotları da bu izleyicileri kontrol ederek içlerinde spam ya da sahte izleme gibi unsurların yer alıp almadığına bakıyor. Durum böyle olunca yeni yüklenen ve bir anda fazlaca kişi tarafından izlenen bir video, 301+ izleyici sayısında takılı kalıyor. Kontrol aşaması bittikten sonra ise 301+ yerine gerçek izleyici sayısını görebiliyoruz. Bundan böyle anlık olarak izleyicileri süzgecinden geçirecek olan YouTube, daha gerçek sonuçlar verecek. Haliyle 301+ simgesiyle de karşılaşmayacağız. Kontrol işlemlerinin devam edeceğini söyleyen geliştirici ekip, sahte izlemelere ve çeşitli spamlara karşı her daim tetikte olacaklarını bir kez daha dile getirdi.

Pinar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER