Ümitcan Uygun Gözaltına Alındı Ümitcan Uygun Kimdir

Ümitcan Uygun Gözaltına Alındı Ümitcan Uygun Kimdir Ümitcan Uygun Neden Gözaltına Alındı Ümitcan Uygun Aleyna Çakır'ı öldürdü mü?

Ümitcan Uygun Gözaltına Alındı Ümitcan Uygun Kimdir

Ümitcan Uygun Gözaltına Alındı Ümitcan Uygun Kimdir Ümitcan Uygun Neden Gözaltına Alındı Türkiye'yi ayağa kaldıran olayın şüphelisi Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Ümitcan Uygun Aleyna Çakır'ı öldürdü mü? Ankara'da Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in ölümü ile ilgili gözaltına alındıktan bir süre sonra serbest bırakılan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanırken çekilen videoların sosyal medyada gündem olmasının ardından gözaltına alındı.

Aleyna Çakır'ın ölümü ile ilgili hakkına soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun'un yanında bulunan iki kadın ile beraber uuşturucu madde kullandığına ait videonun sosyal medyada yer almasından bir süre sonra Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılan olayda yer alan görüntüler incelendi. Harekete geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri Ümitcan Uygun ve yanında bulunan iki kadından T.K'yı gözaltına aldı. Bununla beraber Ümitcan Uygun'un kaçmasına yardımcı olduğu iddiasıyla babası Durak Uygun da oğlu gibi gözaltına alındı. Ümitcan Uygun hakkında, Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak ve Kullanılmasını Alenen Özendirmek suçundan yargılanacağı öğrenildi.

Aleyna Çakır'ın gizemli ölümünün ardından şüpheli olarak ismini Türkiye'ye duyuran Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullandığı kadın ve Ümitcan Uygun'un babası gözaltına alındı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER