Regraip Kandili Ne Zaman Regaip Kandilinin Önemi ve ibadetleri

Regraip Kandili Ne Zaman Regaip Kandilinin Önemi ve ibadetleri Regaip Kandili 2021 Ne zaman?

Regraip Kandili Ne Zaman Regaip Kandilinin Önemi ve ibadetleri

Regaip Kandili Ne Zaman Regaip Kandilinin Önemi ve ibadetleri Regaip Kandili 2021 Ne zaman? İslamın önemli günlerinden biri olan Ragaip Kandili nedir, ne zaman? Mübarek üç ayların başlangıcı olan bu özel günde Allah'a ibadet etmek için ibadete yönelen müslümanların önemli günü olan Ragip Kandili ne zaman? 2021 Regaip Kandili ne zaman? Regaip Kandili'nde nasıl ibadet edilir? İşte, Müslümanların merak ettiği Regaip kandiline ait önemli detaylar..

2021 yılında Regaip Kandili ne zaman başlayacak sorusu müslümanların en çok araştırdığı şeylerden biri. Allah'a yakın olmak için ellerin semaya kalkalacağı gün ne zaman? Regaip kandili ile birlikte İslâm alemi olarak 18 Şubat 2020 Perşembe gününü Cuma’ya bağlayan gece mübarek üç ayların başladığının habercisi Regaib Kandili olarak kutlanacak.

Müslümaların bayramlarından bili olan Ragaib Kandili 18 Şubat 2021'de müslümanlar tarafından kutlanacak. Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Regaip Kandili dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Regaib gününde Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde yapılacak "Regaip Kandili Özel" programı, TRT 1'de yayınlanacak. Müslümanlarında Kuran-ı Kerim okuyup bol dua etmesi ve zikir yapmaları tavsiye ediliyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER