Prens Harry'den Prenses Diana Çıkışı: Annemin Oğluyum

Prens Harry'den Prenses Diana Çıkışı: Annemin Oğluyum Prens Harry'nin sözleri çok konuşuldu

Prens Harry'den Prenses Diana Çıkışı: Annemin Oğluyum

Prens Harry'den Prenses Diana Çıkışı: Annemin Oğluyum  Prens Harry'nin sözleri çok konuşuldu. İngiltere Kraliyet ailesi mensubu Prens Harry ve eşi Meghan Markle oğulları Archie  adında kurdukları Archewell adlı vakfın web giriş sayfasına çiftin beraber yazdıkları mesaj şok yarattı. Prenses Diana'nın oğlu Prens Harry ile olan fotoğrafına dikkat çekildi. Ünlü çift Vakfın davetine içeren mesajlarında  “Annemin oğluyum. Ve oğlumuzun annesiyim. Birlikte size Archewell’i getiriyoruz" ifadelerine yer verdi.

Prens Harry'nin mesajında  “Ve oğlumuzun annesiyim” ifadelerini kullanılması dikkat çekti. Kraliyet ailesinden ayrıldığını duyuran ünlü çiftin vakıf davetine yazdığı yazı ile dikkat çekti. Archewell Vakfı’nın Sussex Dükü Harry ve Düşesi Meghan tarafından kültürel değişim için kurulduğu ve kar amacı olmayan vakfın aynı zamanda tanıtım sayfasında yerini aldı.

Geçen yıllarda 35 yaşındaki Prens Harry ve 38 yaşındaki Meghan Markle olaylı bir şekilde kraliyet ailesinden ayrılmışlardı. Meghan ve Harry, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada, kraliyet ailesinin üst düzey üyeliğinden çekildiklerini açıklayıp mali açıdan bağımsız olmayı ve çalışmayı planladıklarının altını çizmişlerdi, bunu yaparken de Kraliçe'ye tam desteklerini vermeye devam edeceklerini duyurmuşlardı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 18:59

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER