Oyuncu Muharrem Erdemir Koronavirüs Yüzünden Hayatını Kaybetti

Oyuncu Muharrem Erdemir Koronavirüs Yüzünden Hayatını Kaybetti Muharrem Erdemir'in koronavirüs yüzünden hayatını kaybettiği öğrenildi

Oyuncu Muharrem Erdemir Koronavirüs Yüzünden Hayatını Kaybetti

Oyuncu Muharrem Erdemir Koronavirüs Yüzünden Hayatını Kaybetti Muharrem Erdemir'in koronavirüs yüzünden hayatını kaybettiği öğrenildi. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören ünlü oyuncu Muharrem Erdemir, 57 yaşında yaşamını kaybetti. Geçtiğimiz günlerde entübe olduğu açıklanan ünlü oyuncudan kötü haber geldi. 57 yaşındaki Muharrem Erdemir, koronavirüs sebebi ile hayatını kaybetti.

Oyuncu Muharrem Erdemir'in kızı Eda Erdemir, "Babamı bu gece kaybettik. Acımız çok büyük, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenazesi Sivas'a defnedilecektir" açıklamasında bulundu. Peki usta oyuncu Muharrem Erdemir kimdir kaç yaşında?

MUHARREM ERDEMİR KİMDİR?

Muharrem Erdemir 1964 yılında Sivas'da dünyaya geldi. Birçok film ve dizide yer alan başarılı oyuncu özellikle Arka Sokaklar, Akasya Durağı, Kertenkele, Ihlamurlar Altında gibi projelerde ünlendi.

Ünlü oyuncu Erdemir, bir aralar da Yeşilçam'a Gönül Verenler Derneği’nin başkanlığını yaptı. Ünlü oyuncu Avanak Dedektör, Sevgili Bebeklerim, Laz Kit, Ferhat ile Şirin, Temel ile Dursun İstanbul'da, Şevkat Yerimdar, Aşk Oyunu, Skandal, Beyza'nın Kadınları gibi projelerde yer aldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER