Netmatik cihazları güvenli mi Netmatik Nedir Netmatikle İşlem Yapmak güvenli mi?

Kamumanset.com Netmatik cihazları güvenli mi ? Netmatik cihazları son derece güvenlidir nedeni ise, parasal bir işlem yapıyorsanız işlemi tamamlamadan derhal önce işlemlere başlarken kullandığınız kartı bir kez daha okuyucudan geçirmeniz istenir.

Netmatik cihazları güvenli mi Netmatik Nedir Netmatikle İşlem Yapmak güvenli mi?

Kamumanset.com Netmatik cihazları güvenli mi ? Netmatik cihazları son derece güvenlidir nedeni ise, parasal bir işlem yapıyorsanız işlemi tamamlamadan derhal önce işlemlere başlarken kullandığınız kartı bir kez daha okuyucudan geçirmeniz istenir. Yani, işleminizi bitirmeden ve ya “çıkış” seçeneğini kullanmadan Netmatik cihazının başından ayrılmanız mecburiyetinde başka birisi sizin işleminizi tamamlayamaz.

bununla birlikte, ekranların kullanması esnasında zaman kontrolü vardır. şifre girişi yaparak işlem menüsüne ulaştıktan sonra 45 saniyelik zaman başlar ve kalan süreniz sol alt köşede gösterilir.

Ekrana dokunmadığınız sürece arka sayım yapılır ve 45 saniye sonunda otomatik olarak işlem sona erer. işlemlere arka dönmek için kartınızı yine okutmanız ve şifrenizi girmeniz gerekir.

Pinar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER