Kuruluş Osman Sofia Ölmedi mi Alma Terziç Kaç Yaşında Nereli hangi Ülkeden

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Sofia Kimdir Alma Terziç Nereli hangi Ülkeden Atv ekranlarında 20 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00 da izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Geri sayım başladı diyebiliriz. Diziyi merak edenler fragmanlarını yeteri kadar çok izledi zaten şimdi de dizinin yayınlanacağı günü bekliyorlar.

GÜNDEM 04.11.2020, 23:32 11.11.2020, 20:03 Efsane
Kuruluş Osman Sofia Ölmedi mi Alma Terziç Kaç Yaşında Nereli hangi Ülkeden

Kamumanset.comKuruluş Osman Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak ekranlarda olacak. Kuruluş Osman dizisi için geri sayım başladı diyebiliriz. Kuruluş Osman’ın yapımcılığını Mehmet Bozdağ üstlenecek. Atv ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin Çarşamba akşamları ekranda olması bekleniyor. Kuruluş Osman’ın 1. ve 2. fragmanları yayınlandı ve daha dizi başlamadan oldukça ses getirdi diyebiliriz. Kuruluş Osman dizisinin Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz’in final yapmasının ardından Çarşamba akşamları onun yerine yayınlanması bekleniyor. Kuruluş Osman’da Osmanlı Devletinin kuruluşu anlatılacak.

Atv ekranlarında 20 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00 da izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Geri sayım başladı diyebiliriz. Diziyi merak edenler fragmanlarını yeteri kadar çok izledi zaten şimdi de dizinin yayınlanacağı günü bekliyorlar.

Kuruluş Osman’da İzadora Kim? ( Alma Terziç) Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde İzodora karakterine hayat verecek olan isim Alma Terziç’tir. Daha önce birçok dizi de oynayan başarılı oyuncu bu dizinin hakkını vereceğine inanıyoruz. Güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncumuz oyunculuk yeteneği ile de adeta hayran bırakıyor. Alma Terziç, 11 Haziran 1978 tarihinde Bosna Hersek’te dünyaya gelmiştir. Alma Terziç Bosna’da savaş yıllarında yaşamış ve daha sonra aldığı oyunculuk eğitimleri sayesinde 2008 yılında ilk defa Kar isimli filimde rol almıştır. 2011 yılında yabancı film olan Kan ve Aşk filminde rol almıştır. Daha sonra 2012 yılında Veda isimli dizi de rol almıştır. Artık adını duyurmayı başarmış ve yeteneğini kanıtlayan güzel oyuncumuz 2013 yılında Öyle Sevdim ki adlı filmde oynamıştır.2014 yılında Muhteşem Yüzyıl adlı dizi de Handan Sultan adlı dizi de rol almış ve uzun bir süre oynamıştır.2019 da Nöbet adlı dizi de oynamıştır en son olarak.

Yorumlar (0)