Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Gerçek Tarihte Nasıl Ölmüştür Nurettin Sönmez Kimdir kaç yaşında

Kamumanset.com - Osman dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riveda kurulan bir plotada çekiliyor. Her şeyin gerçeğe yakın bir şekilde olması için çekilen dizi de binlerce marangoz çalışmış ve hiçbir şeyden masraftan kaçılmamıştır.

GÜNDEM 04.11.2020, 19:32 11.11.2020, 20:03 Efsane
Kuruluş Osman Bamsı Beyrek Gerçek Tarihte Nasıl Ölmüştür Nurettin Sönmez Kimdir kaç yaşında

Kamumanset.com - TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul’dan sonra devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman merakla bekleniyor. 2019-2020 sezonunda Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan dizi büyük ses getirecek. Kuruluş Osman dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riveda kurulan bir plotada çekiliyor. Her şeyin gerçeğe yakın bir şekilde olması için çekilen dizi de binlerce marangoz çalışmış ve hiçbir şeyden masraftan kaçılmamıştır. Yeterince titiz davranılmış ve başarılı oyunculardan oluşmuştur. Diriliş Ertuğrul’un pek çok oyuncusunun Kuruluş Osman’a geçeceği bilgileri gelen duyumlar arasında yer almaktadır. Dizinin fragmanları ile yer yerinden oynadı nefesler kesildi.

Bamsı Beyrek Kim?

Osmanlı Devletinin kurulması aşamasında önemli adımlara imza atan Bamsı Beyrek, gerçekte Osman Bey’i hiç görmemiş çok farklı zaman dilimlerinde yaşamıştır . Oğuzlar boyunun en yakışıklı ismi ve tarihte yaşamış olduğu aşk ile anılmaktadır. Çok iyi savaşçı olan Bamsı Beyrek, Aruz Koca tarafından esaret altına alınır ve bu esaret tam 16 yıl sürer ve bu esaret sırasında kolunun biri işkence ile kesilir.

Kuruluş Osman’da Bamsı Beyrek Nurettin Sönmez Kim ?

Başarılı oyuncu 24 Temmuz 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Fiziği ile dikkat çeken oyuncu 1.85 cm boyunda ve 90 kilo ağırlığındadır. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İstanbul Diyalog İletişimde oyunculuk dersleri almıştır. Başarılı oyuncu birçok dizi ve film de rol almıştır. 2011 yılında Mavi Kelebekler adlı dizi de oynamış daha sonra 2013 ‘te Osmanlı’da Derin Devlette yer almış.2014’te Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı Beyrek karakteri ile karşımıza çıkmıştır.2019 da Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Diriliş Osman’da Bamsı Beyrek olarak tekrar karşımıza çıkacak olan isme yeni sezon yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Yorumlar (0)