İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı İmamoğlunun Sağlık Durumu Nasıl

Kamumanset.com - İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Ekrem İmamoğlu'nun sağlık durumu!

GÜNDEM 24.10.2020, 18:59 24.10.2020, 19:17 athena
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı İmamoğlunun Sağlık Durumu Nasıl

Kamumanset.com - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu koronavirüse yakalandı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Kovid-19 testi pozitif çıktı. Ekrem İmamoğlu'dan ilk açıklama geldi. Ekrem İmamoğlu sağlık durumu nasıl? Ekrem İmamoğlu hastanede mi tedavi görüyor? İşte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nın sağlık durumu...

EKREM İMAMOĞLU KORONAVİRÜSE YAKALANDI

İBB Koronavirüse yakalandığını şu şekilde duyurdu. "Covid 19 testim pozitif çıktı, tedavi sürecim başladı. Sağlık durumum şu an iyi, ilgi gösteren herkese teşekkürler. Sağlığınıza ve önlemlere mutlaka dikkat edin, hepinizi seviyorum.’’ ifadelerine yer verdi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun testi poztifi çıktı ve hastanede tedavi altına alındı. Ekrem İmamoğlu ise pozitif çıktığını bir açıklama yaparak duyurdu. 

''Kıymetli vatandaşlarımız, tabi ben sıklıkla aslında test olan birisiyim. Hatta çarşamba günü yine kovid testi oldum ve negatif çıkmıştı. Ama dün akşam saat 9 sıralarında ateşim yükseldi ve 38 derece ateşle hastaneye gelince, dün akşamı hastaneyi geçirdim. Ve test olduk. Ve bugün itibariyle pozitif olduğu konusunda bir rapor oluştu. Şu an aslında iyiyim, ateşim fena değil. Tıbbi anlamda negatif diye yorumlayacağımız bir şey gözükmüyor. İnşallah sağlığımıza kavuşacağız. Elbette bütün vatandaşlarımızın dikkat etmesini istiyorum. Bu süreçte duyurularımızı hep yapıyoruz. Teması mümkün olduğu kadar azaltalım. Herkesin duyarlılık göstermesi şarttır.'' ifadeleirne yer verdi.

Ayrıca İNN Sözcüsü de Ekrem İmamoğlu'nun testinin poziif çıktığını halk ile paylaştı. Ekrem İmamoğlu detavisine devam etmektedir. 

Yorumlar (0)