Erzurum'da Gece Gece Çıkan Yangın İnsanları Dehşete Düşürdü

Kamumanset.com - Erzurum'da Gece Gece Çıkan Yangın İnsanları Dehşete Düşürdü Gece Gece Çıkan Yangın İnsanları Dehşete Düşürdü. Gelen bilgiye göre bu korkunç yangın yeri gör Mahallesinde bulunan bir samanlıkta meydana geldi. O esnada fırtına olduğu için bu yangın Kısa bir süre içerisinde Etraftaki alanlara yayıldı. dumanları gören vatandaşlar Kısa bir süre içerisinde olayın olduğu yere geldiler

Erzurum'da Gece Gece Çıkan Yangın İnsanları Dehşete Düşürdü

Kamumanset.com - Erzurum ilinin İspir ilçesinde korkunç bir yangın meydana geldi. Dumanı gören vatandaşlar korku dolu dakikalar yaşadılar ve telaşa kapılarak ne yapacaklarını bilemediler. meydana gelen bu korkunç yangın fırtınanın etkisi ile de büyük bir alana yayıldı.vatandaşlar hemen itfaiye ekiplerini  arayarak durumu onlara bildirdiler ve yardım işlediler. itfaiye ekipleri vatandaşların durumu bildirmesi üzerine kısa bir süre içerisinde olay yerine geldi.Olay yerine gelen ekipler yaklaşık olarak 1 saatlik çalışmalarının ardından yangın etkisiz hale getirmeyi başardı.

Gelen bilgiye göre bu korkunç yangın yeri gör Mahallesinde bulunan bir samanlıkta meydana geldi. Oesnada fırtına olduğu için bu yangın Kısa bir süre içerisinde Etraftaki alanlara yayıld.ı dumanları gören vatandaşlar Kısa bir süre içerisinde olayın olduğu yere geldiler ve yangına müdahale etmek istediler. Daha sonra yangına tek başlarına müdahale edilmeyeceğini anlayınca hemen itfaiye ekiplerini arayarak durumu onlara bildirdiler ve yardım istediler. itfaiye ekipleri vatandaşların durumu bildirmesi üzerine kısa bir süre içerisinde olay yerine dahil oldu.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaklaşık olarak 1 saatlik çalışmalarının ardından meydana gelen bu korkunç yangını etkisiz hale getirmeyi başardı. Yangında onlarca saman yanarak Kül oldu bu korkunç yangında hayatını kaybeden veya yaralanan kimsenin olmaması vatandaşları sevindirdi.yangının neden meydana geldiği hakkında soruşturma ve inceleme çalışmaları başlatıldı. Şu an olay ile ilgili inceleme ve soruşturma çalışmaları devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 01:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER