Erkan Petekkaya Annesini Kaybetti Erkan Petekkayanın acı günü

Kamumanset.com - Erkan Petekkaya'nın acı günü! Erkan Petekkaya'nın annesi vefat etti! Erkan Petekkaya annesini kaybetti

GÜNDEM 31.10.2020, 09:42 31.10.2020, 09:42 athena
Erkan Petekkaya Annesini Kaybetti Erkan Petekkayanın acı günü

Kamumanset.com - Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın annesi Şerife Petekkaya hayatını kaybetti. 69 yaşındaki Şerife Petekkaya bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Usta oyuncu Erkan Petekkaya rahatsızlığı sebebi ile tedavi gören 69 yaşında olan annesi Şerife Petekkaya hayata gözlerini yumdu. Akşam saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenilen Erkan Petekkaya'nın annesi Şerife Peekkaya hakkında cenaze detayları paylaşılmadı.

ERKAN PETEKKAYA KİMDİR?

11 Aralık 1970'de Elezığ'da dünyaya gelen Erkan Petekkaya Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanmıştır. Aynalı Tahir, Aşkına Eşkıya, Bedel, Taştan kalp, Japonyalı Gelin, Serseri, Beyaz Gelincik, Sonbahar, Sessiz Fırtına, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zamanı, Vurgun, Gel Dese Aşk, Kayıt Dışı, Paramparça gibi dizilerde yer almıştır.

Ayrıca ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Gecenin Kanatları, Yeni Dünya, Kolpaçino 3. devre, Ayla, Deliler, Kapan gibi filmlerde yer alan oyuncu birçok tiyatro oyununda da yer almıştır. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman ki deki ALi Kaptan karakteri ile hafızalara kazınan Erkan Petekkaya başarılı oyunculuğu ile ekranların en tanınan yüzlerinden biridir.

Yorumlar (0)