Son Dakika

Edis ve Ben Fero İzmir depremine yakalandı

Kamumanset.com - Edis ve Ben Fero İzmir depremine yakalandı Edis İzmir Depreminde yaşanılanları anlattı. Ben Fero'dan İzmir açıklaması

GÜNDEM 01.11.2020, 14:08 11.11.2020, 01:21 athena
Edis ve Ben Fero İzmir depremine yakalandı

Kamumanset.com - Stüdyo çalışmaları için menajeri ile beraber gittiği İzmir'de dpereme yakalanan Edis panik dolu anlar yaşadı. Stüdyo çalışmaları için İzmir'e giden Edis İzmir depremine yakalandı. Edis depremden beş dakika önce Bayraklı otelinden çıkmış. Menajeri ile beraber güvenli bir bölgeye geçti. Ardından ailesini arayan Edis onlarında güvende olduklarını duyunca rahatladı.

Ünlü popçu Edis konu ile ilgili Twitter hesaplarından yaşadığı korku dolu anları anlattı.  "Geçmiş olsun hepimize. İzmir'deyim, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Herkes iyidir umarım" ifadelerine yer verdi. Ardından "Ben ve ailem iyi, merak etmeyin" şeklinde bir açıklama yaptı. İzmir'de olduğu için korku dolu anlar yaşayan Edis'in yanı sıra Ben Fero da İzmir'deydi ve Instragram hesabından açıklamada bulundu. Ben Fero "Arayan, soran herkese sonsuz teşekkürler. Yıllardır oturduğum bina 15-20 saniye daha sürse çökecek gibiydi. 7.5 olan ve 45 saniye süren Gölcük depreminin ciddiyetini tekrar hissettik. Ne diyelim; Allah bir daha yaşatmasın, biz de tedbirli ve gözü açık olalım." ifadelerine yer verdi.

AFAD İzmir depremini 6.6 olarak açıklarken Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 6.9 olarak açıkladı. Ara kurtarma çalışmalarının halen sürdüğü İzmir'de evsiz kalan vatandaşlar için toplama alanları oluşturuldu. Türkiye tek yürek bir şekilde İzmir depreminde evsiz kalanlara yardım etti.

Yorumlar (0)