Doğan Cüceloğlu'nun Ölümü Sebebi Belli Oldu

Doğan Cüceloğlu'nun Ölümü Sebebi Belli Oldu! Yazar Doğan Cüceloğlu Ölüm Sebebi Nedir? Doğan Cüceloğlu Ölüm Sebebi ne?

Doğan Cüceloğlu'nun Ölümü Sebebi Belli Oldu

Doğan Cüceloğlu'nun Ölümü Sebebi Belli Oldu! Yazar Doğan Cüceloğlu Ölüm Sebebi Nedir? Doğan Cüceloğlu Ölüm Sebebi ne? Ünlü psikolog-yazar Doğan Cüceloğlu ölüm sebebi açıklandı. Yazar Doğan Cüceloğlu'nun ani ölümü herkesi şaşırtmıştı. Ölmeden önce attığı son Tweetle bir programa konuk olacağını söyleyen ünlü yazarın ölüm sebebi belli oldu.

Ünlü yazar Doğan Cüceloğlu'nun aort damarının yırtılması sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu, evinde eşi tarafından ölü bulunmuştu. Düşerek hayatını kaybettiği söylenen ünlü yazarın evinde araştırmaların devam etmişti. Adi tıp raporu ise bugün belli oldu. Yazar Doğan Cüceloğlu'nun yaptığı son paylaşımda bir programa katılacağını duyurduğu ortaya çıktı. 83 yaşındaki ünlü yazarın ölümü sevenlerini şok etti.

DOĞAN CÜCELOĞLU KİMDİR?

Mersin'in Silifke ilçesinde dünyaya gelen ünlü yazar Ankara ve Kırklareli'de lise eğitimi gördü. Ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Ünlü yazar Doğan Cüceloğlu, ABD'de Illinois Üniversitesi'nde Bilişsel Psikoloji doktorasını yaptıktan sonra ülkesine döndü. Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden Hacettepe Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi'nde çalışmalar yürüttü. Birçok kitap yazan ünlü yazar ve psikolog 83 yaşında hayatını kaybetti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER