Aleyna Çakır intihar mı etti? Ölümünün ardında Sır Perdesi olan Aleyna Çakır Kim?

Ankara'da Keçiören ilçesinde yaşayan Aleyna Çakır intihar mı etti sorusu çok konuşuldu. Ardında bir gizem bırakan Aleyna Çakır'a ne oldu?

Aleyna Çakır intihar mı etti? Ölümünün ardında Sır Perdesi olan Aleyna Çakır Kim?

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen, geçen günlerde Ankara Keçiören'de yaşadığı evde erkek arkadaşı tarafından darp edilerek bayıltılmıştı. Aleyna Çakır'ın erkek arkadaşı Ünit U. tarafından dövülerek bayıltılması ardında 1 ay uzaklaştırma tedbiri uygulanmıştı. 

Aleyna Çakır çarşamba günü Ankara Keçiören'dekş evinde ölü bulundu. Adli Tıp'a göre, Aleyna Çakır'ın yaşamına son verdiği öğrenildi.

Olayla ilgili ifade veren Ümit U. polise verdiği ifadede "Benim yanımda annem, babam yok. Eve geldiğinde beni bu halde bulamayacaksın" şeklinde medaj attı. İntihar edeceğini düşünmediğini, sabah evine gittiğinde asılı halde gördüğünü söyledi.

Ankara Keçiören ilçesinde evinde kendini asarak intihar ettiği söylenen Aleyna Çakır arkasında büyük bir gizem bıraktı. 

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in(21), erkek arkadaşı Ümit U. (22) tarafından bayıltana kadar dövüldüğü ortaya çıkan olayda Aleyna Çakır Ümit U'yu eve alamadığı için çıkan tartışma sonrası şiddet gerçekleşti. İkisinin ortak arkadaşları E.Ö.'nün kapıyı  çaldığını anlatan genç kız, "Kapıyı araladığımda, ikisi de kapıyı iterek zorla içeri girdi. Ümit, içeri girer girmez 'Seni öldüreceğim, sen bittin, seni yaşatmayacağım' diyerek, boğazımı sıktı ve yumruk attı. 20 dakika baygın kalmışım" ifadesini verdiği öğrenildi.

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen, Keçiören ilçesindeki evinde çarşamba günü kendisini bornoz askısıyla asarak öldürdü.

Şiddeti polise ifade vererek anlatan Aleyna Çakır, ifadede "17 Nisan günü 04.00'da Ümit'in arkadaşı ve benimde tanıdığım E.Ö geldi. 

Kapıyı çalıp, ‘Ümit hakkında konuşmak istiyorum’ dedi. Kapıyı araladığımda ikisi de kapıyı iterek, zorla içeri girdi. Evde arkadaşım M.A. da bulunuyordu.Ümit içeri girer girmez ‘O…. seni öldüreceğim, sen bittin, seni yaşatmayacağım’ diyerek, boğazımı sıktı ve yumruk atmaya başladı.Astım hastası olduğum için salonun ortasında bayılmışım. Yaklaşık 20 dakika kadar baygın kalmışım.

 Kendime geldiğimde Ümit U.’nun beni bayılttıktan sonra yerde yatarken telefonuyla Instagram’dan canlı yayın yaptığını öğrendim.

 Beni tehdit eden ve hakaretler eden Ümit’ten şikayetçiyim. Koruyucu tedbirlerin alınmasını talep ediyorum." açıklamalarında bulunmuştuç Olaydan bir buçuk ay sonra kendini öldüren Aleyna Çakır'a noldu?

Aleyna Çakır'ı dövdüğü video oaylaşılan Ümit U. videoda "Öyle yapılmaz böyle yapılır" ifadelerinde bulunuyordu. 

Emniyetten yapılan açıklamaya göre Aleyna Çakır'ın şikayetçi olduğu Ümit U. aynı gün mahkemeye çıkarılmış ve serbest bırakılmıştı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER