Adıyaman'da Kenarda Duran Araba Cayır Cayır Yandı

Kamumanset.com - Adıyaman'da Kenarda Duran Araba Cayır Cayır Yandı. Gelen bilgiye göre bu olay Mimar Sinan Mahallesi'nde meydana geldi. İbrahim Toprak isimli kişinin aracı park halindeyken sebebi bilinmeyen Bir nedenden dolayı birden yanmaya başladı.dumanı gören vatandaşlar hemen olayın olduğu bölgeye geldiler ve yangını söylemek için uğraştılar.

Adıyaman'da Kenarda Duran Araba Cayır Cayır Yandı

Kamumanset.com - Adıyaman ilinin Gölbaşı ilçesinde korkunç bir olay meydana geldi. bu olaya şahit olan vatandaşlar korku dolu dakikalar yaşadılar ve telaşa kapadılar.Gölbaşı ilçesinde park halinde duran bir otomobil birden yanmaya başladı. Olayı gören vatandaşlar ise telaşı kapılarak hemen olay yerine koştular yangın yangına kendileri müdahale etmek istediler . fakat başarılı olamadılar Daha sonra ise itfaiye ekiplerini arayarak durumu onlara bildirdiler ve yardım istediler. itfaiye ekipleri vatandaşların durumu bildirmesi üzerine kısa bir süre içerisinde olay yerine dahil oldu.

Gelen bilgiye göre bu olay Mimar Sinan Mahallesi'nde meydana geldi. İbrahim Toprak isimli kişinin aracı park halindeyken sebebi bilinmeyen Bir nedenden dolayı birden yanmaya başladı.dumanı gören vatandaşlar hemen olayın olduğu bölgeye geldiler ve yangını söylemek için uğraştılar. Daha sonra ise itfaiye ekiplerini arayarak durumu onlara bildirdiler. olay yerine 20 dakika içerisinde itfaiye ekipleri dahil oldu ekipler yaptıkları çalışmalar sonucunda yangın etkisiz hale getirdi. Fakat bu yangında araç kullanılmaz hale geldi.

Vatandaşlar yangının neden çıktığını anlayamadılar ve korku dolu dakikalar geçirdiler. Daha sonra ise koşarak olayın olduğu bölgeye geldiler vatandaşlar hemen itfaiye ekipleri ve polis ekiplerini arayarak durumu onlara bildirdiler.olay yerine Kısa bir süre içerisinde itfaiye ekiplerine polis ekipleri dahil oldu.tfaiye ekipleri Kısa bir süre içerisinde yangın etkisiz hale getirdi. polis ekiplerini olay ile ilgili inceleme ve soruşturma çalışmalarına başladı. Şu an olayı ile ilgili inceleme ve soruşturma çalışmalar devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 01:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER