29 Ekim MasterChef Çanakkale'de nerede çekiliyor MasterChef bu akşam nerede çekildi?

Kamumanset.com - 29 Ekim MasterChef Çanakkale'de nerede çekiliyor? MasterChef bu akşam nerede çekildi? MasterChef Çanakkale'de çekim yeri

GÜNDEM 29.10.2020, 11:34 29.10.2020, 11:35 athena
29 Ekim MasterChef Çanakkale'de nerede çekiliyor MasterChef bu akşam nerede çekildi?

Kamumanset.com - MasterChef Türkiye'de heyecan dolu yarış devam ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel bu akşam Çanakkale'de çekilen MasterChef nerede çekildi? MasterChef Türkiye çekim yeri neresi? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel bu hafta masterchef yarışmacıları Çanakkale'ye gittiler. Peki MasterChef Çanakkale'de nerede çekildi?

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun  jürilik yaptığı MasterChef Türkiye yarışmasında dış çekim bu hafta nerede olacak? Yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği masterchefte Tanya kaptanlığındaki kırmızı takım ve Özgül kaptanlığındaki mavi takım kıyasıya bir mücadele içine girecek. Peki MasterChef bu akşam nerede çekilecek?

MASTERCHEF NEREDE ÇEKİLİYOR?

29 Ekim'e özel MasterChef Çanakkale Savaşı'nın yapıldığı Çanakkale topraklarında çekliyor. Çanakkale Valisi İlhami Aktaş'ın da katıldığı bölümde birçok sürpriz yaşanacak. MasterChef'in kahramanlık kokan topraklarında yapılacak yemeklerde sürpriz dokunuşlar yaşanacak. MasterChef'te ilk on iki yarışmaya devam ederken hırs dolu mücadele devam ediyor. Emir, Serhat, Ayyüce, Furkan, Tanya, Barbaros, Özgül, Esra, Uğur Sefa, Ebru, Eray'ın kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın dış oyunu Çanakkale'de yapılıyor.

Yorumlar (0)