17 Yaşındaki Genç Kız 7. Kattan Düşerek Şüpheli Bir Şekilde Öldü "Bir Yerden Aşağı Atlamam, Atmışlardır" Demişti

17 Yaşındaki Genç Kız 7. Kattan Düşerek Şüpheli Bir Şekilde Öldü "Bir Yerden Aşağı Atlamam, Atmışlardır" Demişti 17Yaşındaki Genç Feyza Nur'un Şüpheli Ölümü

17 Yaşındaki Genç Kız 7. Kattan Düşerek Şüpheli Bir Şekilde Öldü "Bir Yerden Aşağı Atlamam, Atmışlardır" Demişti

17 Yaşındaki Genç Kız 7. Kattan Düşerek Şüpheli Bir Şekilde Öldü "Bir Yerden Aşağı Atlamam, Atmışlardır" Demişti 17Yaşındaki Genç Feyza Nur'un Şüpheli Ölümü. Gaziantep'de yaşadığı binanın 7. katından düşen Feyza Nur hayatını kaybetti. Daha önce sosyal medyada  "Ben bir yerden atlamam, biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın" şeklinde paylaşım yapmıştı. 

17 yaşındaki Feyza Nur Saydam evinin 7. katından düşerek yaşamını yitirdi. Daha önce " "Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerlerden aşağı atlamam. Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam, zorla verilmiştir. Bir gün hastaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam hakkımı arayın" paylaşımı yaptı." ifadelerine yer vermişti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Genç kızın geçtiğimiz Ağustos ayında yine balkondan düşerek hayatını kaybeden ve cinayet şüphesiyle erkek arkadaşı Mehmet K.'nın tutuklu yargılandığı olayda ölen Duygu Delen'in arkadaşı olduğu da iddia edildi. Duygu Delen için paylaşımda bulunan Feyza Nur Saydam  "Sen bu numaradan ibaret değilsin Duygum. Senin için susmayacağız, sen rahat uyuyana kadar bir hiç uyumayacağız" yorumu yapması dikkat çekti. Feyza Nur Saydam'ın 16 Ağustos 2020'de ise, "Sen rahat uyu biz senin için mücadele edeceğiz" yorumu dikkat çekti. Feyza Nur'un 12 Ağustos 2020'de de "Çevremdeki herkesten nefret ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Genç kızın ailesinin polis ifadesinde Feyza Nur Saydam'ın terasta sigara içerken düştüğünü söylediği iddialar arasındaki yerini aldı. Cenazesi toprağa verilen genç kızın ölümündeki şüphe sosyal medyada da tartışma konusu oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER