Gülsim Ali, Instagram hesabından paylaştığı pozlarıyla sosyal medyaya dam vuran Günül Dağının güzel oyuncusu Dilek son paylaşımıyla takipçilerinin akılını aldı. Instagram dan paylaştığı Göğüs dekolteli pozu büyük beğen, topladı.

Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i Gülsim Ali göğüs dekolteli pozlarıyla Instagram'ı salladı!
7-16
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde hayat verdiği 'Dilek' karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Gülsim Ali, Instagram hesabından paylaştığı göğüs dekolteli pozlarıyla kendine hayran bıraktı.
13516174-1200x675-1
Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i Gülsim Ali göğüs dekolteli pozlarıyla Instagram'ı salladı!
Başrolü Berk Atan ile paylaştığı Gönül Dağı dizisiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Gülsim Ali, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur stiliyle takipçilerinden tam puan aldı. Ünlü oyuncunun paylaşımına, ''Ben böyle bir şey görmedim'', ''Parlayan bir yıldızsın'' ve ''Doğal güzellik budur'' gibi yorumlar yapıldı.

5-39

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

Bulgaristan doğumlu güzel oyuncu, bir model yarışmasında keşfedildi.

4-31

2012 yılında Son Yaz: Balkanlar dizisiyle oyunculuğa adım atan Ali; Hanım Köylü ve Diriliş Ertuğrul gibi yapımlarda rol aldı.

2-58

Gülsim Ali'nin, Instagram'da bir buçuk milyonu aşkın takipçisi bulunuyor.