Güllü'den Aleyna Tilki ve Annesine Şok Eden Sözler Şarkıcı Güllü Aleyna Tilki ve annesi Havva Hanım'a sert sözler kullandı

Güllü'den Aleyna Tilki ve Annesine Şok Eden Sözler Şarkıcı Güllü Aleyna Tilki ve annesi Havva Hanım'a sert sözler kullandı. Şarkıcı Güllü, Aleyna Tilki ve şarkıcılığa yeni başlayan annesi Havva Öztel'e söyledikleri ile olay oldu. Güllü "Taklitler aslını yaşatıyor. Kızı Aleyna Tilki gibi annesi de bir balon" ifadelerine yer vermesi sosyal medyada gündem oldu. Ünlü şarkıcı Güllü bir hafta önce seslendirdiği "Unutamazsın Beni" isimli Yıldız Tilbe imzalı şarkıyı tüm dijital platformlardan yayınlayarak dikkat çekmişti.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Yeni şarkısı ile dikkat çeken Güllü, katıldığı bir televizyon programında Aleyna Tilki hakkında konuşmuştu. "Beş sene sonra Aleyna Tilki diye biri kalmayacak. O bir balon" demişti. Ardından Aleyna Tilki'nin şarkıcılığa adım atan annesi Havva Öztel'den karşı hamle geldi. Havva Öztel, kızını topa tutan Güllü'nün seslendirdiği "Unutamazsın Beni" isimli şarkıyı bir hafta sonra bu kez kendisi seslendirerek piyasaya çıktı. Bu durum karşısında şaşıran Güllü açıklamada bulunmuştu. "Taklitler aslını yaşatıyor, kızı Aleyna Tilki gibi annesi de bir balon. Kızı beş sene sonra annesi de bir iki sene sonra kaybolurlar." ifadelerine yer verdi.

Havva Öztel ise çıkardığı şarkıyla gündem oldu. Kızının yolundan giden Öztel, Unutamazsın Beni şarkısını çıkardı. Kızı 2016 yılında Cevapsız Çınlama şarkısı ile ünlü olan Havva Öztel'de şarkıcılığı benimsedi. Yeni çıkardığı şarkıyla müzik piyasasına iddialı bir giriş yaptı. "Seni Kalbimden Kovdum" isimli şarkısıyla müzik piyasasına giren Havva Öztel, bu kez de Yıldız Tilbe'nin bir şarkısını seslendirerek dikkat çekti.