Güldür Güldür adlı programın güzeller güzeli oyuncusu Meltem Yılmazkaya Yatak odası pozunu solyal medya hesabından paylaşınca takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu.

6-12

Güldür Güldür adlı programda canlandırdığı Mehtap karakteriyle hayran kitlesini ikiye katlayan Meltem Yılmazkaya, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla çok konuşuldu. Yatak odasından iddialı bir pozunu paylaşan Meltem Yılmazkaya’nın fotoğrafına binlerce beğeni geldi.
5-16
Meltem Yılmazkaya, Güldür Güldür adlı eğlence programında canlandırdığı Mehtap karakteriyle adını geniş kitlelere duyurdu.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

8-12
Yılmazkaya, oyunculuğunun yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettirdi.

9-7
Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu, Instagram hesabında yaptığı çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
 1-16
Güldür Güldür’ün Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya’dan şaşırtan yatak odası paylaşımı - Sayfa 4
Yılmazkaya, mini şortuyla yatakta verdiği bir pozu "Sırada ne var?" notuyla Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sundu.

10-1
Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi gören paylaşım, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.
 3-15
Birçok magazin sayfası, Yılmazkaya'nın paylaşımını kendi hesabında yayınladı. Sosyal medyada hızla yayılan fotoğrafa adeta yorum yağdı.

12-4
Sosyal medya kullanıcıları, ünlü oyuncu için "Çok güzelsin", "Gözlerimi alamıyorum" yorumlarında bulundu.4-14
 
Güldür Güldür’ün Mehtap’ı Meltem Yılmazkaya’dan şaşırtan yatak odası paylaşımı - Sayfa 8
İşte ünlü oyuncu Meltem Yılmazkaya'nın o paylaşımı...
 
Meltem Yılmazkaya, Instagram hesabındaki paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor.

11-3