GTA 5, PS5 ve Xbox Series S|X'e geldi: okunacak bir dizi parça. Grand Theft Auto 5, 15 Mart yarın PlayStation 5 ve Xbox Series S/X'e geliyor. Evet, bir zamanlar PlayStation 3 ve Xbox 360'ta dokuz yıl önce piyasaya sürülen oyun, başka bir donanım neslinde başka bir sürüm görmek için yaşıyor

GTA 5, PS5 ve Xbox Series S|X'e geldi: okunacak bir dizi parça. Grand Theft Auto 5, 15 Mart yarın PlayStation 5 ve Xbox Series S/X'e geliyor. Evet, bir zamanlar PlayStation 3 ve Xbox 360'ta dokuz yıl önce piyasaya sürülen oyun, başka bir donanım neslinde başka bir sürüm görmek için yaşıyor. Ve reenkarnasyonu, 4K netlik, saniyede 60 kare ipeklik, doku yükseltmeleri, çizim mesafesi yükseltmeleri, HDR seçenekleri ve ışın izleme gibi önemli iyileştirmelerle birlikte geliyor. Vay canına.

Ne kadara mal olacağı, nereden satın aldığınıza bağlıdır. 'Karmaşık' demek yeterli. Özetle, iki ürün vardır - GTA 5 Öykü Modu ve GTA Online - ve ayrı olarak veya paket halinde sunulurlar. PS5 daha iyi bir anlaşmaya sahip ancak sitedeki başka bir makalede açıklanan her iki konsol ekosisteminde de indirimler var .

Bu yazıda, Grand Theft Auto 5 hakkında yazdığımız en iyi parçalardan bazılarını derleyerek yaklaşık 10 yıllık Grand Theft Auto 5'e dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu - GTA Online'ın izniyle - sürekli yaşayan bir oyundur. Hatta zenginleşti. Ve onun hakkında yazdıklarımız bunu yansıtıyor. Daha fazla uzatmadan, o zaman, işte parçalar.

İşte Tom Bramwell'in baştan sona 2013'teki orijinal GTA 5 incelemesi . Beklentiyi hatırlıyor musun? Rockstar oyunu düzgün bir şekilde ortaya çıkarmadan önce, hevesli hayranların Los Santos'u tek bir ekran görüntüsü kullanarak haritalamayı başardığı herhangi bir bilgi için böyle bir yaygaraydı .

Godzilla, Call of Duty Warzone'a gidiyor gibi görünüyor Godzilla, Call of Duty Warzone'a gidiyor gibi görünüyor

Oyunun çok uzun zaman önce piyasaya sürülmesi, insanların GTA 5'i birden fazla kez oynamak için bolca zamanları olduğu ve hedeflerinin her seferinde daha fazla özelleştiği anlamına geliyor .

Oh ve bu arada bunlara ihtiyacın olmayacağını biliyorum, ama işte GTA 5 rehberimiz , GTA 5 hile sayfamız ve GTA 5 sayfasında çok para kazanmanın hızlı yolu , her ihtimale karşı.

GTA 5'in bu kadar zaman önce GTA Online olmadan çıktığını düşünmek komik değil mi? Çevrimiçi modun oyun ve Rockstar'ın cepleri üzerindeki etkisi muazzam oldu. Bu nedenle GTA Online, On Yılın Oyunlarımızdan biri oldu .
Temyizin büyük bir kısmı, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz işbirlikçi Soygunlardır, göze çarpan Diamond Casino Heist , bunların en iyileri arasındadır, ancak daha yeni Cayo Perico Heist daha az . Her şey bir gangster olmakla ilgili olmasa da. Böyle bir kanunsuzluğun çevrimiçi dünyasında, bazı insanlar onu denetlemek için adım atarken , diğerleri şiddetten tamamen vazgeçiyor .

Çekiciliğin bir başka parçası da, oyuncuların arabadan jete ve tekrar akıllara durgunluk veren yarış pistlerinde devasa rampalara çivi çaktığı GTA Online'daki neredeyse saçma yarışlar. Diğer zamanlarda, sadece çok güzel bir bisikletle çok güzel bir sürüş yapmakla ilgilidir.