Grimes, Elon Musk İle İkinci Çocuğu Hakkında Konuşma Hakkının Olmadığını Belirtti: Bu Şeyler Hakkında Konuşma Özgürlüğüm Yok

Grimes, Elon Musk İle İkinci Çocuğu Hakkında Konuşma Hakkının Olmadığını Belirtti: Bu Şeyler Hakkında Konuşma Özgürlüğüm Yok

Grimes, görünüşe göre tesadüfen, ikinci çocuğunu Elon Musk ile karşıladığını açıkladı .

Yeni bir röportajda müzisyen, yazar Devin Gordon'u Austin, Teksas'taki evine davet etti.

Gazeteci bir bebek ağlaması duyduğunda, Grimes'ın teknoloji milyarderiyle paylaştığı X Æ A-12 adlı bir yaşındaki oğlu dışında başka bir çocuğu olup olmadığını sordular .
Gerçek adı Claire Elise Boucher olan Grimes, Vanity Fair'e yanıt olarak “Bu şeyler hakkında konuşma özgürlüğüm yok” dedi . "Aile meseleleriyle ilgili her ne oluyorsa, çocukların bunun dışında kalması gerektiğini hissediyorum ve X tam orada.
"Demek istediğim, bence E onu gerçekten bir çırak olarak görüyor ve onu her şeye getiriyor... X dışarıda. Onun durumu böyle. Ama evet, bilmiyorum.”

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Daha sonra, kendisinin ve Musk'ın yakın zamanda bir vekil aracılığıyla dünyaya gelen Exa Dark Sideræl Musk adlı bir kız çocuğunu memnuniyetle karşıladıklarını itiraf etti. Çift bebeğe "Y" lakabını taktı.
Grimes, yeni bebeğinin "kolik" olduğunu ve bu nedenle ağlama olasılığının normalden daha fazla olduğunu söyledi. Bir gazeteciyi evine davet etme kararı hakkında “Ne düşündüğümü bilmiyorum” dedi.

Geçen yıl Eylül ayında Grimes ve Musk'ın ayrıldığı bildirilmişti , ancak ilişkileri hakkında konuşan Grimes, yayına şunları söyledi: “Bunun için gerçek bir kelime yok. Muhtemelen ondan erkek arkadaşım olarak bahsederdim ama çok akıcıyız.”
"Ayrı evlerde yaşıyoruz. En iyi arkadaşlardı. Birbirimizi sürekli görüyoruz… Sadece kendi işimiz var ve başkalarının anlamasını beklemiyorum"

“Bu şimdiye kadarki en iyisi…. Sadece özgür olmamız gerekiyor… Her zaman en az üç veya dört [çocuk] istedik.” ifadelerine yer verdi.

"Komünist köklerine" geri döndüğünü söyleyen hayranlarına yanıt veren sanatçı, kendisini takip eden fotoğrafçılar tarafından "gerçekten strese girdikten" sonra fotoğraflarla insanları "trollediğini" söyledi.
“Paparazzi beni bir çekime kadar takip etti, bu yüzden mümkün olan en fazla Soğan manşetini verecek ne yapabileceğimi düşünmeye çalıştım ve işe yaradı” diye tweet attı o sırada.