Gözde Türker Kaç Yaşında Boy Kilo Sevgilisi Var mı Gözde Türker kimdir, kaç yaşında? Gözde Türker evli mi hangi dizilerde oynadı?

Gözde Türker Kaç Yaşında Boy Kilo Sevgilisi Var Mı? Kardeşlerim Gözde Türker kimdir, kaç yaşında? Gözde Türker evli mi? Gözde Türker hangi dizilerde oynadı? Kardeşlerim dizisinin kötü kızı Harika Manyaslı'ya hayat veren Gözde Türker kimdir? Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veren Gözde Türker hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Annesini ve babasını aynı anda kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini konu alan dizide Kadir kardeşlerinin sorumluluğunu üstüne alarak zorlu bir hayatta pes etmeden mücadele eder. Amcalarının kümesini eve çevirerek orada yaşamaya başlayan dört kardeşin ayakta kalma mücadelesi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Ömer ve Asiye'nin özel bir okuldan burs alması üzerine bilmedikleri bir yolculuğa başlayan Eren kardeşlere kuzenleri Oğulcan ve Aybike de katılır. Hem çalışıp hem okumak zorunda olan kardeşler her şeye rağmen hayata olan umutlarını kaybetmezler.

gözde2

Atv ekranlarının iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim adlı dizide Suzan'ın kızı Ömer'in kardeşi Harika'yı canlandıran Gözde Türker kimdir? Dizide entrika yaratan kötü kız rolüne hayat veren Gözde Türker kimdir? Gözde Türker kaç yaşında, nereli? Kardeşlerim'in Harika'sı Gözde Türker hangi dizilerde oynadı?

GÖZDE TÜRKER KİMDİR?

17 Eylül 1993 tarihinde İstanbul'da doğan ünlü oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu oldu. Başarılı oyuncu Blacklist oyuncularından biridir. İlk kez 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Safiye Sultan rolü ile ekranlara gelen başarılı oyuncu ardından 2016 yılında İlker Kaleli, Burçin Terzioglu, Musa Uzunlar gibi isimlerin başrol olarak yer aldığı Poyraz Karayel dizisinde oynadı. Bu dizide Melis Sayguner karakterine hayat verdi. Ünlü oyuncu daha sonra 2018 yılında Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin gibi isimlerin başrolünde olduğu dizide Ülfet karakterinin gençliğini canlandırdı.

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

gözde3

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Gözde Türker 24 Temmuz 2021'de iş insanı Anıl Güler ile dünya evine girdi. 26 yaşındaki ünlü oyuncu 54 kilodur. 173 cm boyu vardır ve başak burcudur. Atv'de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika Manyaslı'ya hayat vermektedir.