Google'ın Pixel 6A'sı FCC'de görünüyor ve Mayıs sürümüne işaret ediyor.  İki yıllık yaz A serisi lansmanından sonra, Google yoluna devam ediyor. Geçen yılki Pixel 5A harika bir üründü , ancak önceki Pixel 4A gibi, telefonun Ağustos sürümü de herhangi bir iyilik yapmadı. Google'ın orijinal A serisi bütçe telefonları - Pixel 3A ve 3A XL - şirketin Mayıs ayındaki I/O konferansı ile aynı zamanda gönderildi, bir sonraki amiral gemisi Pixel gelmeden önce parlamaları için onlara daha fazla zaman veren

WhatsApp uzun zamandır beklenen Tepkiler ve Topluluk özelliklerini duyurdu WhatsApp uzun zamandır beklenen Tepkiler ve Topluluk özelliklerini duyurdu

Google'ın Pixel 6A'sı FCC'de görünüyor ve Mayıs sürümüne işaret ediyor.  İki yıllık yaz A serisi lansmanından sonra, Google yoluna devam ediyor. Geçen yılki Pixel 5A harika bir üründü , ancak önceki Pixel 4A gibi, telefonun Ağustos sürümü de herhangi bir iyilik yapmadı. Google'ın orijinal A serisi bütçe telefonları - Pixel 3A ve 3A XL - şirketin Mayıs ayındaki I/O konferansı ile aynı zamanda gönderildi, bir sonraki amiral gemisi Pixel gelmeden önce parlamaları için onlara daha fazla zaman veren daha mantıklı bir yıl ortası sürümü.

Ancak tedarik zinciri sorunları ve uzaktan çalışma zorlukları, hem 4A hem de 5A'yı yazın derinlerine itti. Geçen yılki 449$'lık Pixel 5A, Google'ın kendisi dışında herhangi bir operatör veya perakendeci tarafından satılmadı bile.

Ancak, Google yaklaşmakta olan Pixel 6A için işleri zamanında geri alıyor gibi görünüyor. Droid Life tarafından belirtildiği gibi , bir sonraki bütçe Pixel yakın zamanda FCC'den geçti . Gerçek dosyalarda not yok (6A'nın en az bir SKU'sunun milimetre dalga 5G'yi destekleyeceğinin teyidi dışında), ancak FCC belgelerinin zamanlaması telefonun çok uzakta olmadığını gösteriyor. 5A, bir ay sonra piyasaya sürülmeden önce Temmuz ayında FCC'de ortaya çıktı. Ve ne biliyorsunuz: Google'ın sanal I/O 2022 konferansı 12 Mayıs'ta başlıyor.

Pixel 6A'nın, amiral gemisi Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'dan sonra modellenen ve arkada benzer bir kamera çubuğunu koruyan bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Ambalajının sözde görüntülerini gördük ve bazı erken testler , daha pahalı Piksellere benzer bir performans sunabileceğini gösteriyor. Umarım Google, çekici fiyatıyla birlikte 5A'nın etkileyici pil ömrünü koruyabilir. Ayrıca 6A'nın daha fazla ülkede satıldığını ve mobil operatörler ve perakendecilerin dikkatini tekrar çektiğini görmek güzel olurdu. FCC belgelerine dahil edilen 6A'nın birden fazla sürümü vardır, bu nedenle bu daha geniş dağıtım için iyi bir işarettir.

Birkaç hafta içinde Pixel 6A hakkında çok daha fazla şey öğreneceğiz. Elbette ağustos ayına kadar beklemekten iyidir.