Evlilik hakkında her şey dizisi yeni sezonun oldukça iddialı dizilerinden biri, dizi detayları ve gelişmeleri için takipte kalınız.

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

Evlilik hakkında her şey dizisi yeni sezonun oldukça iddialı dizilerinden biri, dizi detayları ve gelişmeleri için takipte kalınız.

Evlilik Hakkında Her şey dizisi bu hafta da salı günü Fox Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Bu dizi başladığından beri dizi uyarlama mı en çok merak edilen konular arasında yerini aldı diyebiliriz.

Evlilik Hakkında Her şey dizisi The Split dizisinden uyarlama olduğu söylenilenler arasında yerini aldı. 

Evlilik Hakkında Her şey dizisinde yeni bölümlerde göreceğimiz gibi Azra, Sergen' in kendisine olan ihanetini öğreniyor. Yeni bölümlerde Azra bu olayı öğrendiğinde çılgına dönüyor ve Sergen' in sevgilisinin evine giderek gerçeği öğreniyor. Sergen' in sevgilisinin evinde Sergen ile yüzleşen Azra bağırıp çağırıyor ve orayı terk ediyor. Yeni bölümlerde ise Sergen' in evden ayrılışını, Azra' nın onunla boşanmasını izleyeceğiz gibi görünüyor. 

Sergen' in sevgilisi diziye ani bir giriş yapıyor ve bakalım yeni bölümlerde Sergen ile sevgilisi birlikte olacak mı hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezon boyunca Salı akşamları saat 20.00 De FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor olacak, dizinin detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi takipte kalınız.